Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudtok gyors OKJ képzéseket?

Tudtok gyors OKJ képzéseket?

Figyelt kérdés

Hali,


tudtok olan képzéseket, vagy oldalt, ahol gyors, azaz pár hónapos okj képzésekre lehet jelentkezni?

Szinte mindegy, hogy mi a képzés, csak azért csinálnám, hogy több papírom legyen, meg minél több területhez legyen valami halovány közöm.

Egyáltalán léteznek ilyen képzések?

Mindenhol csak a minimum 11 hónapos képzéseket látom..


Köszönöm az építő jellegű válaszokat.



2016. márc. 7. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
OKJ jedi képzés.
2016. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
e-learninben 2-3 hónap
2016. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Es mit ersz el ezzel te nagyon hulye? Irok peldat hiaba lennel Te komuves 3 honap allatt, hazat epiteni ugy se fogsz AZ tuti, meg mit tanulsz par honap alatt? Csak a gyagyi szakmakat lehet ennyi ido akart kitanulni lasd allattenyeszto, de ezekel meg szinten nem mesz semmire
2016. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bérügyintéző
2016. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves fogyatékkal élő harmadik..

Építőipari generálkivitelezőként (szakmunkák ismeretével), informatikai képesítéssel (számítógéprendszer-programozóként), villanyszerelőként (szintén papírral és gyakorlattal), valamint Személy- és vagyonőrként (szintén papírral és gyakorlattal), illetve e mellett még más finomságokkal, nem érzem úgy, hogy pont azért akarnék tanulni, mert hülye vagyok. Mint írtam, a papír miatt szeretnék gyorsan elvégezni minél több OKJ-t. Munkám van, de időm kevés, nem látom értelmét, hogy egy, vagy több évig üljek egy iskolapadban azért, hogy számomra a már elsajátított dolgokról hallgassam az unalmas előadásokat. Gyűjtöm a papírokat és a tudást is, de a tényleges tudást sok esetben nem az iskolában tanulja meg az ember, hanem a gyakorlatban. Nem kevés dolgot láttam már az életben, de tanulni mindig van mit. Számomra ez az egész arra kell, hogy legyen több papírom, mert miért ne? Szóval ha majd eljutsz az iskolában a szövegértési részhez, kérjél korrepetítort magad mellé, akkor talán nem fogsz hülyeségeket kommentelgetni, amivel csak magadat járatod le. Főleg ezzel a stílussal, amit produkálsz.


A második hozzászólónak: e-learning-ben olyat találtam, hogy EFEB papíros képzés. De erre hirtelenjében nem találtam semmi nemzetközi elismerést. Ez nekem kb. olyannyira tűnik komolynak, mintha azt mondanám, hogy van egy Kiss Pisti által kiállított oklevelem. Senki nem fogja elfogadni. Ha esetleg van hivatalos OKJ azonosítós képesítés, akkor keresek tovább a témában, de barátunk, a Google, hirtelen csak ezeket az EFEB-es dolgokat dobta ki.

2016. márc. 9. 01:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Van tobb is. Ugy erdemes keresni, h megnezed pl. a Soter Line, az EFEB, a Perfekt oldalat, ott lebontva megtalalod az idotartamokat. Pl. Penztarkezelo es valutapenztaros, ami csak nehany nap.
2016. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!