Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egy jogi diplomával és két...

Akoos kérdése:

Egy jogi diplomával és két felsőfokú nyelvvizsgával felvesznek a NAV-hoz, mondjuk pénzügyőrnek?

Figyelt kérdés
vagy ahhoz külön képzés kell? ha igen milyen?

2016. márc. 23. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Nem szeretnélek megsérteni, de ha 20 diplomád meg 10 nyelvvizsgád lenne, akkor sem vennének fel a NAV-hoz, egyszerűen csak azért nem, mert nem vagy csókos. Értelmes országban természetesen szívesen alkalmaznának, nem nálunk...
2016. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon nagyon ostoba az elso valaszolo 😂😂😂 miert ne vennenek fel? Persze , hogy felvesznek, de kepzes mindenkeppen kelleni fog, mivel gobdolom kapasbol nem vagod hogyan mukodik egy marokkofegyver, es nem vagod a hatalyos jogszabalyokat
2020. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Diplomával NAV.. 😊


Ha teheted, és 20as IQ felett vagy akkor ne menj Navosnak. Az újakat kifúrják a régiek, akik féltik a tyúkszros munkájukat, a fiatalok közül pedig az marad meg, aki semmihez nem ért.



Röszkén volt szerencsém kipróbálni magam, így arról tudok nyilatkozni. Amikor a betanítós Zsolt kőagyőrnagy(a valósággal való bármily egyezés a véletlen műve) az első napodon közli, hogy te ne kérdezzél tőle, mert hogy te azzal átadod a felelősséget, akkor azért felmegy a pumpa.



Ugyanígy amikor mond valamit, majd pedig lecsesz, hogy te miért odamentél, mert ő nem úgy gondolta. Olyan apróságokról nem is beszélve, hogy anyázik, amiért tudsz minden infót arról, hogy hány cuccot lehet behozni.



Azt a gyomorideget, amit az ott dolgozókon észleltem nem kívánom senkinek. Nem akarok nagy kifejezéseket használni, de valószínűleg életem legjobb döntése volt, hogy otthagytam azt a pöcegödröt. De ez Röszke. A többi helyet nem tudom. De az ilyen emberek gondolom mindenhol megvannak, akik azt képzelik hogy többek, mint egy túlcsicsázott felmagasztalt biztonsági őr

2020. ápr. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!