Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Magántanulói státuszban...

Magántanulói státuszban tanulok, hogyan zajlik az év végi vizsga? Milyen hosszú, és mikor kezdődik? (többi lent)

Figyelt kérdés

(itt főleg a magántanulók,esetleg az oktatásban dolgozó emberek pontos véleményére vagyok kíváncsi)

9.-es osztályos tanuló vagyok,mint mondtam magántanuló státuszban,és érdekelne hogy az év végi vizsga mikor kezdődik?

Az osztályommal együtt kell menni vizsgázni,vagy külön időpontban kell bejárni?

Mennyire hosszúak a vizsgák?(itt főleg a törire vagyok nagyon kíváncsi,hogy az egész könyv anyagáról kell részletes beszámolót adni,évszámokkal stb...)

Mennyi ideig tartanak?(egy nap,3 nap,2 hét?)

Egy nap minden tananyagból vizsgázni kell?

A Vizsgák írásban avagy szóban történnek?(esetleg van választási lehetőség a kettő között)



2016. ápr. 6. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem egységes, hiába mondja el itt bárki, hogy náluk hogy van, ha nálatok nem úgy lesz. Minden tárgyból kell vizsgázni, és egy maximum 3 lehet, bizonyos tárgyakból írásbeli és szóbeli is, pl nyelvből, másból csak az egyik, pl matekból. Egy írásbeli 45 perc, egy szóbeli 10, felkészülési idő után.
2016. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy nap max 3
2016. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!