OKJ pár hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék megcsinálni egy ápolói okjt.

De nem szeretnék két évet eltökölni vele.

Van rá lehetőség hogy ha én nekiállok tanulni otthon ezerrel, akkor vizsgázhatok az év végi tananyagból, és a végzősök tananyagából is? Nyáron az összes korházi gyakorlatot lehúznám.. és akkor az is meglenne mind.


2016. máj. 12. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2016. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

munkaügyin esetleg van, de ott is sztem csak gyakorló ápoló, asszem volt valamikor egy ilyen és egy év alatt csinálták meg az eredetileg két éves képzést.

Ami hasonló az a szociális gondozó talán az gyakrabban van, egy év alatt lehet megcsinálni a munkaügyin, ami eredetileg talán 3 éves képzés.

De szerintem ez így hülyeség, ha 2-3 évet eltöltesz vele az úgy szakmailag is jobb, többet is fogsz tudni, mintha csak így elkapkodnád.

2016. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!