Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » HA nem sikerült a számvitel...

HA nem sikerült a számvitel vizsgám, akkor ismételnem kell a pénzügyet is?

Figyelt kérdés
Okj-s képzésre járok, pénzügyi számviteli ügyintéző. Sikeres pénzügy és gépikönyvelés vizsgát tettem, jövőhéten lesz az adó szóbelim és a projekt védésem, valószínűleg az is sikerülni fog. Viszont a számvitel írásbelim nem sikerült. Mi ilyenkor a teendő? Megkaphatom enélkül is a bizonyítványom csak nem leszek számviteli szakügyintéző? Vagy meg kell ismételnem? Ha meg kell ismételnem, akkor a többi vizsgát is meg kell ismételnem? Már mindent hallottam, az összes létező lehetőséget és teljes képzavarban vagyok.
2016. máj. 27. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az iskoládban a tanulmányis illetékest? Bizonyítványt nyilván nem kapsz, amíg nem vizsgálztál le mindenből sikeresen, azt meg így hasraütésszerűen sneki nem fogja megmondani, hogy épp ott mi és hogy függ össze, miből kell ilyenkor újra vizsgázni.
2016. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak abból kell újra vizsgázni ami nem sikerült, papír biztos nem adnak róla amíg nem sikerül minden vizsga.
2016. máj. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!