Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jogosítványszerzés előtt...

Jogosítványszerzés előtt állok. Mit csináljak? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Az a probléma,hogy amióta sikeres rutinvizsgát tettem,és forgalomban folytattam tovább a tanulmányaimat azóta vmi megváltozott...Amikor vmit elrontok (pl rosszul sorolok be egy másik sávba,nem tudom melyik sávba kell megérkezni,erős fékezés)akkor az oktató nagyon kiborul.És elmondja minimum 5x hogy hibáztam ...Csapkodja a térdét hogy háátth ez hihettelen, meg neem igaz és stb...És ez engem annyira kiborít,hogy utánna az egész órát végigbénázom.Amúgy jó oktató csak ez az egy pont ami nem tettszik benne...És én sem vagyok egy nagyon jó vezető,tudom hogy még béna vagyok kicsit de akkoris szeretnék tőle egy kicsit több türelmet kérni. Szerintetek ezt hogy tudnám vele illedelmesen megbeszélni? Segítsetek légyszives.

Gábor 17 F


2010. ápr. 13. 11:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és szeretném ha olyan emberek írnának a kérdésemre akik értelmesek,és tudnak valami tanácsot adni.Köszönöm
2010. ápr. 13. 11:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is ezt csinálták.


Szerencsére nekem nem ártott meg, nem vette el a kedvem, vagy az önbizalmamat. Sőt, tiszta felüdülés volt, amikor vizsgáztam, és csöndbe kellett maradnia! :D :D :D


Simán meg is lett a vizsga két hibaponttal. (Az is csak azért, mert "nem néztem eléggé látványosan szét a sorompóval nem védett vasúti/villamos átjárókban". Szerintem meg azért, mert így jelezte a vizsgabiztos, hogy ő figyelt, nem aludt el...) :P


De ha neked ez gondot okoz, simán menj át másik oktatóhoz. Esetleg nőhöz, talán több érzelmi intelligenciája lesz, mint ennek. Te vagy a megrendelő, ő szolgáltat. Az van, amit te mondasz. (Ráadásul nagyon túltelített ez a piac.)

2010. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez volt rutinon...:D Mondogatta hogy Gabikám...neem lesz így vizsga.Élesben mindent jól csináltam neem tudott dumálni.De amúgy már vizsgáztam forgalmiból sikertelenül,de másodjára nem kívánok megbukni.Más oktatót meg nem nagyon szeretnék,mert a kocsi is jó meg már megszoktam,női oktató meg nincs...:D De szerinted lehetne neki szólni,hogy ne akadjon már annyira ki?
2010. ápr. 13. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenek az oktatók.. az enyém is egy nagy f@sz volt.. igaz, ő 2 szót nem szólt hozzám, mentünk körbe - körbe, meglett a rutin.. mentünk a városban, elsőre nem lett meg, mert más útvonalon vizsgáztam, mint amiket gyakoroltunk (persze ez nem kifogás) és nem ismertem arra ki magam, aztán sok kis hibát elkövettem, sok volt a biciklis, nem a vonal mögött álltam meg, hanem rajta, szóval ilyen kis 'apróságok', amik az életben nem számítanak és amikre már senki nem figyel, akinek van jogsija. Szóval megbuktam, már azt hittem megvan, mert visszavezettem a kocsit, erre mondta a v.biztos a hibákat és hoppá..:( elköszönt,kiszállt és ekkor kezdett el osztani az oktató, hogy milyen béna voltam és hogy milyen hibákat vétettem.. de utáltam akkor, akkor utáltam meg igazán. újra kellett járnom hozzá, szapult össze-vissza, flegma volt és undok. nem mertem szólni, mert ezek jóban vannak a v.biztosokkal és féltem, nehogy keresztbe tegyen.. 2-3 hét után újra megpróbáltam és láss csodát, sikerült. én olyan boldog voltam, kivitt a buszmegba, gratulált én meg azt mondtam neki, sajnálom hogy ilyen siralmas kapcsolatunk lett, jó lett volna egy kedves oktatóval gyakorolni, de azért köszönöm, beb@sztam az ajtót és azóta is ha meglátom a városban rosszul leszek :) életem legjobb élménye volt, hogy végre megszabadultam a nyűgjeitől


azt tanácsolom neked, légy kitartó, és mond meg neki, hogy legyen szíves ne szapuljon, mert ettől még idegesebb leszel és ezért rontasz olyan sokat.. ha nem vesz vissza, nem kell hozzászólni, gyakorolj fejben (képzeld el a szitut, hogy ott mész azon az úton, arra akarsz kanyarodni, mit kell csinálni.. figyeld a forgalmat buszozás közben meg ilyenek), menni fog az, kérd meg hogy legyen kicsit türelmesebb vagy legalábbis ne szóljon semmit.. ha belátja hogy tényleg jobb vagy ha kussban marad, talán lesz mind2-nek egy jó napja :)

hajrá

2010. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Előszöris köszönöm a válaszod ;)

Amúgy már szóltam neki hogy mi a problémám,vissza is vett semmi problem nem volt,és láss csodát az óra sikeresebb volt aminek én csak örülni tudtam. Amikor busszal vagy trolival közelkedek mindíg figyelem hogy ki hogy csinálja ezt már sokan tanácsolták és megfogadtam ezeket a tanácsokat. Még van egy órám (hétfőn) akkor még gyakorolhatok és remélem siekres forgalmi vizsgát teszek,ugyanis már sokba van nekem ez az egész jogosítványszerzés...

2010. ápr. 17. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!