Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egyetem mellett végezhetek...

Egyetem mellett végezhetek ingyenes okj képzést?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki fel fognak venni állami támogatott helyre, de mellette el szeretnék végezni egy fodrász okj képzést. Ingyenes lenne ez nekem? Mikor és hol tudok jelentkezni rá?

2016. júl. 9. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Hogy hol és mikor, nem tudom. De még diplomaszerzés után is ingyenes az első 2 okj. Nem hiszem azonban, hogy egyetemmel összeegyeztethető az időbeosztás. Félő, hogy valamire nem tudnál korrektül bejárni.
2016. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az OKJ-s képzések olyanok, mint a középiskola, hogy minden nap be kell járni az órákra. Emellett az egyetemen csak a gyakorlatokra sem lesz elég időd, hogy bejárj, nem hogy még esetleg ha az előadások is érdekelnek.
2016. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!