Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Magister Universitas, ELTE...

Magister Universitas, ELTE felkészítő vagy Treffort?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem középszinten biológiából.Nyáron elmentem dolgozni,hogy letudjak tenni egy szintemelőt bioszból. Melyik tanfolyam éri meg az árát? Tudnátok véleményeket írni? Illetve csak írásbelire készít fel vagy szóbelire is? Egyikről se tudok semmit. De nagyon szeretnék egy jó emeltet.

2016. júl. 23. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani hogy bár a Treffortos előkészítőre nem jártam sose, de a Trefortba 6 évig, szóval a tanárokat ismerem. És nagyon színvonalasak a biosztanárok.
2016. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 24. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Magántanár szerintem jobb lenne, hidd el még ha drágább is sokkal jobban megéri, én voltam a magisteren, nagyon rossz volt, hidd el tapasztalatból mondom.
2016. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!