Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek az Óbudai...

Mi a véleményetek az Óbudai Egyetem online kurzusairól? Van itt olyan, aki végzett már el online kurzust náluk?

Figyelt kérdés

Bővebben:

[link]

[link]


Végignéztem a kurzusokat és kettőt is találtam, ami érdekelne. Néhány kurzus után elvileg még kredit is jár. Ennek jóváírását az egyetemek rugalmasan kezelik? Hisz egy ilyen online kurzuson sokkal könnyebb lehet csalni.


Várom a véleményeket, tapasztalatokat! :D



2016. szept. 8. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kredit jár érte, persze. :D

Arra kell figyelni, hogyha olyat veszel, fel, ami a kötelező tárgyaiddal megegyezik (talán 70% körül), akkor nem fognak adni kreditet érte.

Itt látod, hogy mi mennyi: [link]

Pár dolog házon belül is homályos, ezért érdemes a tanulmányi osztályon érdeklődni minden esetben. :)

2016. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!