Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A temetkezési szolgáltatói...

CaptainSkicc kérdése:

A temetkezési szolgáltatói OKJ-s képzés gyakorlati részével tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
A képzés oldala azt írja, hogy az előírt gyakorlat "2 éves, igazoltan a temetkezési szolgáltatásban eltöltött gyakorlat". Még csak 16 éves vagyok és azon gondolkodtam, hogy esetleg közösségi szolgálatra (amiből úgyis kell 50 óra az érettségiig) el tudnék-e menni ilyen helyre- és ha nem, akkor milyen lehetőségeim vannak? Egyáltalán hogy kezdjek hozzá? Kopogjak be a városi kegyeleti kft.-be és kérdezzem meg, hogy tudnak-e "munkát" adni? Őszintén, nagyon tanácstalan vagyok és nem tudom, hogy mit illene tennem (és mit nem).

2016. szept. 28. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

A gyakorlatot a tanulmányi időd alatt kell megszerezni, nem lehet előre.

A gyakorlat megkezdése előtt meg kell kötni - az iskola által is elfogadott - gyakorlati hellyel a megfelelő szerződést, és folyamatos értékelés van, kapcsolatot kell tartani az iskolával...

Szóval felesleges még ezen gondolkodnod, hiszen úgysem tudod most előre megcsinálni az OKJ-s gyakorlatodat. Eleve fel sem vehetnek még olyan diákigazolvány nélkül sehova.

2016. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó, értem! Nagyon köszönöm a választ, hatalmas teher esett le a vállamról. :)
2016. szept. 28. 23:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Közösségi szolgálatra inkább más helyre menj (idősotthon

v. ovi)

2016. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!