Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ki jön a Braining Hub Junior...

Ki jön a Braining Hub Junior Java képzésére? Ingyen lehet tanulni, ha 1 évig a felajánlott Junior Java pozit elvállalod nettó 250-ért, azt írják.

Figyelt kérdés

A neten találtam, hogy novemberben indul egy Junior Java képzés itt, Pesten. Kell alaptudás, nekem van PHP tapasztalatom, némi angol is...

Jön esetleg valaki? Mi a véleményetek?

Elvileg munka mellett is elvégezhető.



#Junior JAVA #JAVA képzés
2016. szept. 28. 16:27
 1/4 Kovacs Pongrac válasza:

Igen, én jelentkeztem a képzésre már.

Fel is hívtam őket, korrekt fiatal srác adott tájékoztatást.Eddig a legjobbnak tűnik, mert nem nulláról és viszonylag gyorsan ad sok tudást.

Ha nem határoztad még el magadat, okt. 11-én lesz egy nyílt napjuk, gyere el, én is megyek!

2016. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ArmanDevelop válasza:

Mostanában nagyon sok kamuképzés indult, mert érzik a cégek a lehetőséget.

Legyen mindenki nagyon óvatos és körültekintő.


Fizetni kell 150.000 ft-ot, ami kaució, de


V. Biztosíték megtartásának esetei


32. Az ingyenes Képzést választó Hallgató jelen ÁSZF aláírásával elfogadja, hogy Társaság a Biztosíték összegét átalány-kártérítésként megtarthatja, és erre jogosulttá válik (esetleges visszafizetést követően is), ha


a Hallgató nem vesz részt a Képzési Eljárás keretében tartott órák több mint 10%-án,


a Hallgató nem írja meg az időközi tesztet vagy a záró tesztet és ezt a meghirdetett pótlási lehetőség keretében sem pótolja az erre meghirdetett helyen és időpontban,


a Hallgató a Képzés során nem jelenik meg Képzés céljára pontosan, erre alkalmas és méltó állapotban, öltözékben, vagy olyan magatartást tanúsít, amely nem méltó a Képzés céljához, és amellyel más Hallgató társait sérti, veszélyezteti vagy zavarja,


Hallgató kapcsán a Társaság már a Képzés során olyan következtetésre jut, hogy a szükséges képességek és ismeretek hiányában a részéről a Képzés további folytatása nem javasolt,


a Hallgató a Tudásanyagról másolatot készít, ezt harmadik személy részére átadja, azt hozzáférhetővé teszi vagy nyilvánosságra hozza,


a Társaság azonnali hatállyal felmondja a Képzési Szerződést,

a Hallgató nem vesz a lehető legjobb tudása szerint és alkalmas állapotban részt a Partner Cég által szervezett állásinterjún – és távolmaradását nem tudja megfelelő bizonyítékokkal kimenteni a Társaság felé (ez esetben a Hallgató a Társaság egyoldalú döntésétől függően akár a teljes Díj megfizetésére is kötelezhető a fentieken túl).


a Hallgató nem létesít a Képzési Szerződésben meghatározott Jogviszonyt az ott meghatározott, Szándéknyilatkozatot adó és ajánlatot tevő egyik Partner Céggel sem, a vonatkozó pozitív döntés jelzésétől számított, a Képzési Szerződésben meghatározott időn belül és ezt a Jogviszonyt a létesítésétől számított legalább 1 (egy) évig nem tartja fenn azzal, hogy a Partner Céggel kötött szerződésében foglaltaknak a Partner Cég eleget tesz. (ez esetben a Hallgató a Társaság egyoldalú döntésétől függően akár a teljes Díj megfizetésére is kötelezhető a fentieken túl).


a Hallgató úgy létesít a Képzési Szerződésben meghatározott Jogviszonyt az ott meghatározott Partner Céggel vagy azon cégcsoport bármely tagjával, ahová Partner Cég tartozik, hogy erről nem értesíti a Társaságot,


a Hallgató úgy szünteti meg a Partner Céggel fennálló, a Képzési Szerződésben meghatározott Jogviszonyát annak létrejöttétől számított 1 (egy) éven belül, hogy a felmondásában (elállásában, közös megegyezésben) meghatározott Indokok nem valósak vagy Hallgató ezt nem tudja bizonyítani Társaság felé (ez esetben a Hallgató a Társaság egyoldalú döntésétől függően akár a teljes Díj megfizetésére is kötelezhető a fentieken túl).


a Partner Cég úgy szünteti a Hallgatóval fennálló, az Együttműködési Szerződésben meghatározott Jogviszonyát annak létrejöttétől számított 1 (egy) éven belül, hogy a felmondásában (elállásában, közös megegyezésben) meghatározott Indokok a Hallgatónak tudhatóak be, neki felróhatóak és valósak (ez esetben a Hallgató a Társaság egyoldalú döntésétől függően akár a teljes Díj megfizetésére is kötelezhető a fentieken túl).


a Képzési Szerződésben meghatározott további pontjaiban írtakat sérti.


És a jelentkezés gombbal ezt elfogadod:

36. Hallgató a Jelentkezési Lapot és a proform jelentkezés adatbekérőt csak akkor tudja elküldeni és Képzési Szerződést csak akkor tud kötni a Társasággal, ha kifejezetten, a vonatkozó gomb megnyomásával elfogadja az Általános Szerződési Feltételeket.


[link]

2016. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kovacs Pongrac válasza:
100%

Szia!

Én ott voltam a nagyon korrektnek tartom a csapatot. Már ott kitöltöttem a jelentkezési lapot. Az oktató megbízható referenciákkal rendelkezik, nyilván ők is védik magukat a fentiekkel, hiszem mégis ingyenes a képzés...

:)

2016. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem rossz, de csodát ne várjatok tőle.

Szerintem kb. az egyetemi képzés és az okj között van minőségre.

Én kicsivel a fele előtt hagytam ott mert lett közben rendes munkám. Kétlem hogy mindenkit el fognak tudni helyezni mert van egy kvóta érték (számonkérések, otthoni feladatok, általános motiváció összege) amit teljesíteni kell ahhoz hogy interjúkra küldjenek (aztán persze még ott is meg kell tudni felelni)

Viszont munka mellé nem ajánlom mert ahhoz tényleg sok.

2018. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!