Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik targonca jogosítványt...

Melyik targonca jogosítványt tegyem le a vezetőüléses vagy gyalogkíséretűt? Vagy talán az állót?

Figyelt kérdés
vagy mind 3-at tegyem le? Én ugy tudom hogy főleg a vezető ülésest használják mindenütt főleg kint és bent is ehez még jó lenne a gyalogkíséretű is. Az állót nem szeretném lerakni mert egész nap nem akarok állni :).Mit javasoltok mind 3-at nem akarom lerakni hacsak 2 -et fogok használni, meg hát anyagilag se nem mindegy.Mit néznek a cégek főleg?

2016. okt. 9. 10:08
 1/2 peti1900 válasza:
Ha már dolgozol és a jelenlegi munkahelyeden szeretnél targoncazni akkor elég azokról a geptipusokrol amikkel a cég rendelkezik szerintem de nem hátrány ha mind hármat le rakod nem vesztesz vele semmit mivel a későbbiekben még lehet szükséged a vezető allasos gép csoportra is és ha most az anyagi helyzeted még engedi javaslom mind hármat rakd le!
2016. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amennyiben lehetőséged van kedvezményesen egyszerre letenni, mindből tedd le. A géptípusok más-más feladatra használhatók. A raktárban a magas polcokra oldalazóval pakolunk. A rámpán homlokvillással, mert az fér be a kamionba. A gyártósorokra a jet-skivel lehet csak bevinni a cuccot, ott az a kényelmes. A vezetőállásos meg akkor jó, ha az ülősek nem férnek be valahová, és mondjuk többször meg kell tenni a távolságot a raktár két átellenes végébe. A vezetőállásos nagyon hatékony bír lenni kis helyeken, és nem a gép típusa dönti el, hogy állni vagy ülni fogsz, hanem a munkaköröd.


Egy kis kényelmetlenségért nem kell nyavalyogni. Ennyi erővel a vezetőülésesre se tedd le a jogsit, mert meg fog fájdulni a nyakad

2018. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!