Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Targonca jogosítvány. Nehéz...

Max0007 kérdése:

Targonca jogosítvány. Nehéz vagy csak én vagyok stresszes? Elmélet vagy gyakorlat nehezebb?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem targonca jogosítványra és ma volt az első napom elméletből. Az egész képzés 3 hét. Az oktató elmondása szerint kell tanulni de a szóbeli nem nagy ügy viszont én már most tiszta ideg vagyok. A szóbelitől fosok nem is a gyakorlattól. Kaptunk anyagot nem mondom nem kevés de attól félek hogy a vizsgán csak dadogni fogok. Tapasztalatok? Valaki megtudna nyugtatni? 26/F

2016. okt. 3. 19:52
 1/6 anonim válasza:
70%

Ne aggódj nem nehéz. Alig tanultam szóbelire és simán meglett. Az is sokat számít,hogy odafigyelsz-e órákon vagy nem. Pl környezetvédelmes,stb részét még csak át sem olvastam,pedig ebből is volt 20 tétel. Ha meg érdekel főleg menni fog.

A gyakorlat meg kész vicc volt..

2016. okt. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ már meg volt és sikerült!

Többen voltunk nem voltak szigoruak úgy tudom mindenkit átengedtek. :)

2016. okt. 30. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk én fel nem foghatom, mi a rákért kell tudni a benzin- és dízelmotor közötti működési különbséget, meg olyan dolgokat, amiről úgysem neked, hanem a szakszerviznek kell gondoskodni.
2018. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Előttem szólónak:


Én holnap vizsgázok és még most is kell. De én sem tudom mi a ráknak kell.


Valaki egyáltalán kapott olyan tételt?

Elolvastam azokat 2x és szart sem értek belőle 😅😅

2020. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó,hogy sikerült a vizsgad? És nehéz volt vagy engedékenyek elméletből meg gyakorlatbol egyaránt? :)
2020. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sikerült 4-essel mentem át úgy hogy egy órát vezettem összesen :D


Nagyon normálisak voltak.

Volt olyan srác akinek eléggé gyenge volt a vezetési képessége de az engedték 3-assal.


Ha látják hogy korrigálsz és nem döntesz semmit össze akkor át engednek.


Szóbeli is könnyű volt.

Utaló kérdéseket tettek fel :)így könnyű volt

2021. jan. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!