Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kis-és középvállalkozók...

Kis-és középvállalkozók ügyvezetője. Ennek van valami értelme?

Figyelt kérdés
Indul egy ingyenes okj képzés de nem tudom van e értelme egy ilyet letenni.Válhat ez valaha a hasznomra ?

#OKJ #tanfolyam #képzés #kis-és középvállalkozók ügyvezetője
2016. okt. 15. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Válassz inkább valamilyen más okj képzést, nem lehet akármennyi "ingyenes" (nem ingyenes, hanem támogatott) okj képzést megcsinálni.
2016. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1-es: ez téves, ráépülő szakképesítésből bármennyit lehet, csak "fő" szakmából van korlátozva kettőben.


Kérdező: szerintem levizsgázni csak annyiban van értelme, hogy az bizonyítja a tudásodat, és ingyen van, de miután a képzésnek a fő lényege a nyelvtanulás, egy fizetős nyelvvizsgával talán többre mész. Bár sok helyen a nyelvtudásról nem papírt kérnek, hanem rövid idegen nyelvű beszélgetésben letesztelik, hogy tényleg tudsz-e.

Amúgy 10.15.-i dátummal elég fura a kérdésed, lévén hogy már rég el kellett volna, hogy induljon. (A vége kötött, májusban már vizsga van, és heti 17,5 órával nem lesz meg az órák 90%-a addig...)

2016. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most indul 18.án kedden.Nyelvtudásom az van nemet kozepszint nemet alap de jarok nyelvtanarhoz.Akkor sok ertelme nem is lenne csak az ,hogy nyelvtudast ad? azert tanuljak fel evet ?annyit itthon is tudok nem kell bejarni heti 3 szor 5 orat.
2016. okt. 15. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, tudnál linkelni esetleg valamit, ahol ezt leírják? Rákerestem most, de mindenhol a két okj, korhatár nélkül információk vannak van.
2016. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző: 2011. évi CLXXXVII. törvény 29.§ (1)(a) pontja írja. Pontosabban nem írja, azaz a ráépülésnél nem határoz meg darabszámot, csak azt, hogy max. egy évet lehet ráhúzni (évismétlés) képzésenként.
2016. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy melyik városban jelentkeztél? És honnan tudod, hogy 18.-án indul? Én is jelentkeztem Szombathelyen, de nekem még senki se szólt, hogy mikor kezdődne. Kitöltöttem a nyelvi szintfelmérőt is meg mindent, ami kellett.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, ennek az OKJ-nek nyilván a világon semmi értelme sincs, ez gyakorlatilag burkoltan egy ingyenes nyelvtanfolyam. Tehát ha neked nincs szükséged nyelvtanulásra, akkor szerintem teljesen feleslegesen fárasztod magad vele.

2016. okt. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én Ajkán kezdem .De igen van szuksegem nyelvtudasra epp egy tanar javasolta ,hogy jelentkezzek ezert is jelentkeztem ra.

Majd biztos ertesitenek idoben teged is.

2016. okt. 18. 12:35
 8/8 anonim válasza:
Egy okjés szakké.zés sem kellen mert nehezen van bennük fegyelem hogy az egyik jobban biztosan elvégezhető mint a másik! Ha nem lehet rendet csinálni akkor az összes szakké.zést szüntessék be.
2016. nov. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!