Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyi értelme van letenni az...

Mennyi értelme van letenni az ECDL vizsgát?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Mennyire szükséges? Valószínűleg informatikai területen megyek tovább. Egy ismerőstől (informatikai területen dolgozik) azt hallottam, hogy semmit nem ér, azok alap dolgok.

Szerintetek?



2016. nov. 29. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz..És lehet pont ennek a hiánya miatt nem vesznek fel a melóhelyre.Bár az adatbázis kezeléses foson egyszer meghúztak haljanak meg..
2016. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem nehéz, csak nem tudom van-e értelme.

De valószínűleg leteszem.

2016. nov. 29. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább tedd le, nekem is megvan igaz azt mondják csak a titkároknál kérik de hátha valahova meg még plusz pot is ki tudja.
2016. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Könnyebben tudsz munkát kapni mivel az ecdl vizsga letétele után kapsz egy nyomtatványt vagy nemtom mien lapot ami voltaképp egy "számítógép használati jogosítvány" ami a mai világban elég fontos lehet.
2017. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!