Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Igaz az, hogy Debrecenben a...

Igaz az, hogy Debrecenben a pilóta képzésre csak külföldiek jelentkezhetnek? Vagy ez csak azért van, mert dollárban kell fizetni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy 2017-től Debrecenben a Debreceni Egyetem keretein belül beindul a pilóta képzés.

Igaz hogy piszok drága, de ez igen hamar megtérül.

Még csak innen tudtam tájékozódni, tud valaki többet?


[link]



2017. jan. 27. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy teljesen egyszerű nyelvezetű, magyar szövegből sem tudod értelmezni a feléd irányuló információkat... Inkább ne erőltesd ezt a pilótaság dolgot...
2017. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Először tanulj meg autót vezetni utánna talán jöhet a pilótaképzés. :D
2017. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

"Vagy ez csak azért van, mert dollárban kell fizetni"


Na ezt nem értem. Most ha dollárban kell fizetni (nem tudom h abban kellene) akkor azzal mi a probléma? Odamész egy valutaváltóhoz/bankhoz és veszel dollárt...

2017. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

"Megkezdődött az oktatók felkészítése a Debreceni Egyetem angol nyelvű hivatásos repülőgép vezető képzésére, mely várhatóan a következő, 2017/18-as tanévben indulhat el.

A hét féléves „Professional pilot” képzést elsősorban külföldi diákoknak hirdeti a Debreceni Egyetem Műszaki Kara és a Pharma Flight, mint az intézmény Repülőmérnöki Kihelyezett Tanszéke,"


A kérdés első részét meg ebből szűrted le. DE amúgy ott van h elsősorban. (azért mert nekik van pénzük, pont olyan mint az angol nyelvű orvosi képzés -magyar is jelentkezhet, de angolul van a képzés-)

2017. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Valahol ki kell kepezni a terroristakat is - ahogy a magyarok lattak el telefonkartyakkal is a robbantokat, most mar a pilotak sem fognak hianyozni a palettarol. Aztan majd megjelenik a hir: magyarok kepeztek ki a xxxxx-be berepulo es 4ezer embert meggyilkolo terroristat. Es el tudom kepzelni azt is, hogy a jo penzert cserebe nem ellenoriznek senkit.
2017. jan. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az "elsősorban külföldi" megfogalmazás miatt kérdeztem.

Tehát másodsorban én is jelentkezhetek HAZAI egyetemre?

(nem kell válaszolni!)

2017. jan. 28. 05:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen jelentkezhetsz ha van pénzed (cirka 35 millió forint), mert ezek önköltségesek.
2017. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen jelentkezhetsz. Viszont szerintem angol nyelven lesz a kepzes, ahhoz pedig nem eleg az a angol tudas, hogy letudsz tenni egy kozepfoku vagy felsofoku nyelvvizsgat. En mar eleg regen itt elek, de mikor idejottem, hiaba tudtam magyarul, tisztaba voltam vele, hogy az egyetemet angol nyelven vegzem el Debrecenben, mert az a magyar, amit tudtam akkor, az nem lett volna eleg egy szak elvegzesehez.
2017. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos és normális válaszokat!
2017. febr. 15. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!