Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az irányított álom létezik?

Az irányított álom létezik?

Figyelt kérdés
Valaki tudna tapasztalatokat írni, aki megpróbálta elsajátítani, esetleg sikerült is neki? Kérem , aki nem tudja miről beszélek, vagy nincs róla tapasztalata, az ne írjon!

2017. febr. 10. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, neha probaltam de sosem eleg kitartoan h szandekosan sikerüljön, viszont alkalmankent rajottem mar, hogy almondom és olyankor tudtam kb. iranyitgatni.
2017. febr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tudatos álmodásra gondolsz? Igen, létezik. Régen én is próbáltam - néhányszor sikerült is, csak túl sok fáradság volt túl kevés sikerért, és nehezebben is tudtam tőle aludni. De ez nem ilyen ezoterikus hablaty, ilyet tényleg lehet csinálni (csak ne hidd, hogy ez több puszta szórakozásnál).
2017. febr. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy időben volt, mostanában sajnos nem nagyon. Az a része ment nagyon nehezen hogy ébren karadjak. De marha jó dolog, a vilag legjobb valosagszimulator jateka ahol barmit megtehetsz.
2017. febr. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudatos álmodás... igen létezik! S ez-az amikor irányítod az álmaidat.

Lehetséges elsajátítani, azonban az évek óta gyakorlóknak sem 100%-os sikerrel működik. Eléggé igényes dolog.

Mármint szokásokhoz kell szoktatnod magad, ami nem 1-2 nap, és ha sikerült is a tudatos álmot megteremteni, akkor sem vagy célba, hiszen elég egy vad gondolat és már fel is ébredtél.

Mi a hátulütő? Ha felébredsz, eléggé vad impulzosok érintenek, ezáltal a visszaalvás is nehezen megy.

A sok szokást nehéz begyakorolni, és az elején rengeteg csalódás van, hogy már eltelt 2 hónap és még mindig semmi. Ez lehúzza az embert.

Sokat kell gyakorolni, és ráállítani az agyat, hogy észrevegye az apró hibákat az álomban.


Rengeteg könyv készült a témában, azoknál többet itt senki sem fog mondani neked!

2017. febr. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mond egy jó könyvet, vagy kettőt


és a pihenést, ha nem ébresdsz egyébként föl korábban, akkor rontja?

2017. febr. 10. 16:29
 6/8 A kérdező kommentje:
ja és még azt akartam kérdezni, hogy mennyire lehetsz tudatos, csak az irányítgatásban, vagy mondjuk, aki profi, az egy matek példát is meg tud oldani álmában?
2017. febr. 10. 16:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó könyvre ott a google. :) Direkt nem mondok konkrét példát, hiszen mindenkinek más vállik be. Torrent is segít, ha nem akarsz rá költeni.


Ha nem ébredsz fel korábban, akkor nem. Sőt beindítja a napod, hogy milyen jót álmodtál. Feltölt jó energiákkal. Bár az elején egész nap csak az álomra fogsz koncentrálni, hogy "milyen jó volt", stb.


Nem kell elfelejteni, hogy egy álomról beszélünk. Ez egy folyam, amibe nem lehet vad dolgokkal, éles váltásokkal beavatkozni, hiszen az agyad észreveszi és azonnal felébredsz.

Persze terelgetheted az álmodat egy matek óra felé, azonban egy feladat megoldása összpontosítást igényel. Na itt jön megint a hátulütő, ha elkezdel összpontosítani a feladatra, azonnal felébredsz.

Maximum olyant tudsz megcsinálni, hogy sikerült "megoldanod egy képletet", mármint maga az érzést előcsalni, hogy milyen büszke vagy magadra, és mindenki téged ünnepel, de maga a megoldás nem lesz valós, sőt az agyad azonnal túl is ugrik magán a feladaton, csak beképzel valami megoldást.


Ez nem szupererő, hogy álmodban megoldasz olyan dolgokat, amik a valóságban nem mennek, és kihasználod az agyad egész kapacitását. Ha így menne, a tudósok is így dolgoznának.


Ez szimplán egy móka, ahol repülhetsz, erotikus fantáziákat élhetsz át, kalandokat, szóval csupa "fun", de nem több.

2017. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem olyan példára gondoltam természetesen, amit a valóságba ne tudnék megoldani (egyébként jó vagyok matekból), szóval az a kérdés, hogy az alvás idején lehet-e olyan szellemi kreatív feladatot elvégezni, amire mondjuk ébren nem volt időd? tervezni valamit, verset írni, stb.
2017. febr. 10. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!