Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Rendészeti asszisztens képzés?...

Rendészeti asszisztens képzés? Bővebben.

Figyelt kérdés
Idén érettségizek, és szeptembertől erre a képzésre szeretnék járni. Csak az után érdeklődnék, hogy az itt olvasgatók közt van olyan, aki szintén ilyenre jönne?? :)
2010. máj. 8. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez meg mit takar?

Átmenet a biztonságiőr és a portás között?


Szerintem ez túrórudi szak...

2010. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem mennék ilyenre a helyedben, inkább felvételiztem volna fősuliba, ha más nem levelezőre fizetősre...
2010. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
[link] én ezt találtam róla..de főleg az RTF miatt vonzz, szeretnék majd felvételizni.
2010. máj. 11. 14:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is idén érettségizem, de én RTF-re beadtam a jelentkezést. Elolvastam ezt az OKJ-s dolgot, de ebből nem nagyon derül ki sem az, hogy pontosan mit tanulsz 2 évig, sem az, hogy mennyiért.. Mert nagy valószínűséggel ez fizetős :S
2010. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Szia!

Az én lányom is ide jelentkezik. Én utána jártam, megkapta a képzés az akkreditációt, tehát első évfolyam lesztek. Persze aki mehet főiskolára az menjen, de a lányom érettségije erre nem elég. Én magam diplomás vagyok, de tudom,hogy sok helyen inkább a közép és felsőfokú végzettségűeket keresik inkább, nem a diplomásokat. A képzés egyébként plusz 60 pontot ad a RTF-ra, ha ott szándékozol majd továbbtanulni.

Ráadásul nyilván azért indul ez a képzés, mert van kereslet ilyen szakemberekre, és ebből ugye nincs túlképzés, mint pl. a médiaszakból...

Sok sikert a továbbiakban.

A héten van a beiratkozás..., a lányom holnap megy!

2010. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Énis ide jelentkezem... Ez a képzés idén indult, szóval senki nem mondhat róla negatív véleményt. Valószínüleg meg volt az indok ,h mért kellet elindítani ( igényt tartottak rá). Ha elvégzed 30 pont plusz az RTF-re, ami nem rossz . Nem csak a renőrségen dolgozhatsz vele , hanem a bíroságon , ügyvédek mellett stb... Mivel felsőfokú ezért sok esélyed van ,hogy el tudsz helyezkedni , mivel valószínüleg hiány van az ilyen emberekben...
2010. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

kittys, jó,hogy leírtad ezt:

"Nem csak a rendőrségen dolgozhatsz vele , hanem a bíroságon , ügyvédek mellett stb",

Mert én azt hittem, hogy csak a rendőrségen vehetem hasznát,ha elvégzem ezt a szakot. Amúgy én is ide jelentkeztem, meglátjuk, miylen lesz. Nem hinném, hogy "túrórudi" szak, mindenki,akit ismerek,azt mondja, erre van kereslet, mi leszünk az első végzős évfolyam, szóval jó eséllyel indulunk az állásokért. :)

2010. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 dioka90 válasza:
Én első hallásra elég jónak tartom ezt a képzést és jövőre ha elvégeztem a jelenleg folyamatban lévő képzésem, én is ide fogok jelentkezni. Utána szeretnék bejutni a Rendőrtiszti Fősulira, ezért érdekelne, hogy akkor hány pontot is ér ez a képzés? mert az előző válaszokban volt 60 és 30pontról is szó! Valaki? esetleg biztosat tud mondani?
2010. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
30 pont jár érte és csak igazgatás szakra
2010. nov. 13. 14:29
 10/15 anonim válasza:

Szia! Aki feltette a kérdést az elején, légyszi vegyél már fel msn-re beszélgetni erről az okj-s képzésről!!!


msn címem: fiucska@windowslive.com


Előre is köszi!!!

2011. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!