Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen tantárgyak vannak a...

Milyen tantárgyak vannak a MAMI motorszerelő suliba?

Figyelt kérdés
Autószerelőnek tanultam, nagyon szerettem is a dolgot, de tele voltak az órarendjeink mindenféle elektrotechnikai baromsággal amiket nem értettem sose, ezért abbahagytam :( . És most arra lennék kiváncsi hogy a MAMI-ba miket kell tanulni, van e ott is esetleg ilyen elektronikai számolós fa..ság, vagy tényleg csak a motor szerelést kell tanulni.

2017. febr. 24. 11:19
 1/2 veterán vas ***** válasza:

Szerinted a XXI. században, életképes az a motorszerelő, aki nem rendelkezik elektronikai ismeretekkel? :/

Már a nagyfater zaporozsecén is volt indítómotor, generátor, rellék, és elvárták, hogy egy valamirevaló szerelő, tudjon fesszabályzót állítani, zárásszöget mérni stb.

Ennek több mint 40 éve........

2017. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó én ezeket értem, de miért kell olyan törvényeket és számolásokat végrehajtani aminek semmi értelme. Generátort, önindítót sokat javítottam már diódasorok, szénkefék, perselyek, csapágyak, csúszógyűrűk, feszültségszabályzók, ezek cseréjéhez 1 darab számot nem kellett összeadnom, meg szoroznom meg repluszolni. Minden gyakorlat kérdése indikátor órával is belehet állítani a gyújtást ott sem kell az Einstein relativitás elmélet.

R1.R2

R12=R1XR2=-----

R1+R2

2017. febr. 24. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!