Vizsga előtt állok, de?

Figyelt kérdés
B kategoriás jogosítvány megszerzésének finishéhez értem. Csak arra várok, hogy vizsgaidőpontot kapjak. Igen ám, de az oktatóm azt állítja, rossz az autó, és nem lehet tudni, mikor viszi szervízbe. Ennek ellenére minden nap látom a városban; ugyanúgy oktat és vizsgáztat "rossz autóval". Kérdésem az lenne, mit tehetnék én ebben a helyzetben? Oktató váltással mostmár nyílván nem járnék jól.
2010. máj. 9. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon bírom ezeket az oktatókat,nekem is mindig kitalált valami ürügyet,hogy most mért nem tudok hetekig menni vezetni.Nagyon elegem volt belőle,ezért beszélt vele anyukám,és utána már nem szívatott.Én rákérdeznék,hogy mi baja az autónak,hisz te is láttad,hogy rendszeresen oktat vele.Szerintem csak arra megy ki,hogy ne vezethess egy darabig,és utána vegyél pluszórákat,ezt csak saját tapasztalatból mondom.
2010. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

te magad is kérhetsz időpontot vizsgázni.. hívd fel a tanárt, hogy most már nagyon aktuális lenne a dolog

esetleg hívd fel, hogy láttad a városban, kért-e már időpontot vagy menj be te, mert pont arra jársz.. :D

2010. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gyorsan válts oktatót, vagy jelentsd a főnökének, ha van...
2010. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!