Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ez a kettő ugyanaz, csak más...

Ez a kettő ugyanaz, csak más néven?

Figyelt kérdés

Online grafikus tanfolyamot keresek, találtam is szimpatikusat, meg aztán utána egy másikat ami kísértetiesen hasonlít. Kamu lenne? Pénzkidobás? Nem ebből akarok megélni, tehát nem azért kell a tanfolyam, saját célra szeretném megtanulni az illusztrációk készítését. Csak itt szembetűnő az árkülönbség is, meg a szöveg is szinte ugyanaz, kisebb eltérésekkel. Ja meg persze az oldal neve is más.

Egyik:

[link]


Másik:

[link]



2017. márc. 1. 15:03
 1/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, de úgy látom nem fogunk választ kapni rá(hogy egyáltalán megéri elvégezni egy ilyet). Ahogy láttam, a kettő közötti különbség a tananyagban van. A "Webdesign suli" elég részletesnek tűnik: grafikai tervezés, honlapkészítés, keresőoptimalizálás, online marketing. Míg a "Design akadémia" csak a digitális grafikába vezet be. Tehát ha jól gondolom, ez csak töredéke, viszont ha fejleszteni szeretnéd magad csak a rajz tudásod stb. lehet elég az olcsóbb is.
2017. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha ez a kérdés nem eleve egy reklám, amit maga a cég rakott fel, akkor is csak annyit mondhatok, ha valakit érdekel a grafika akkor ott a net, ingyen mindent meg lehet tanulni, szerintem ez nem fog sokat adni. Az első pont már amúgy is kiveri a biztosítékot: "1. Rengeteg munkalehetőség:" na ez az amire ne számíts, főleg, ha most kezded és ezen a tanfolyamon goldolkozol :)))))
2017. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem reklám, vártam hogy esetleg ír olyan aki részt vett valamelyiken, vagy ismeri. :) Én nem webdizájner szeretnék lenni, leginkább illusztrációk/vektorok készítése érdekelne. Viszont ezeket szeretném rendesen megtanulni nem csak ilyen össze-vissza tutorial videókból. Keresgéltem online tanfolyamot és ez tűnik normálisnak, csak miután tovább keresgéltem, feltűnt a 2 tanfolyam közötti hasonlóság, meg a szöveg és dizájn is szinte ugyanaz, de eltérő áron. Ezért lett kicsit gyanús..
2017. márc. 11. 21:34
 4/4 anonim válasza:

Nem akarlak lebeszélni semmiről, próbáld ki, de az ilyen online küldözgetős tudásanyagoktól ne várj túl sokat. A rajztudásod és szemléleted nem fog ezáltal profi design felé átcsapni ettől. Leginkább sablonokból építkeznek az ilyenek. Ha kipróbálod, akkor írd meg, hogy igazam van-e vagy nincs :)

Ha esetleg van valamilyen torrent regisztrációd, akkor ott rengeteg online tanfolyamot tölthetsz le "ingyen" bár leginkább angolul (pl.: lynda.com, tutplus)

2017. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!