Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A budapesti Eötvös József...

A budapesti Eötvös József Gimnáziumban milyen a gólyatábor, valamint mi az a nulltábor?

Figyelt kérdés

Milyen hosszú a gólyatábor?

Jó szokott lenni?


Mi az a nulltábor?

Kik mennek oda?

Miben különbözik a gólyatábortól?


Valószínűleg az Eötvösbe fogok menni, felvettek. :)



2017. márc. 11. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nyolcadik után mész az Eötvösbe, ugye?

Alapvetően mindkettő nektek szól, hasonló céllal, de:

A nulltábor nyáron van, igen hosszú, és sátrazós, nomád jellegű. Még ezernyi dolgot tudnék mesélni róla, de úgy jó igazán, ha nem tudsz előre semmit.:D Nekem életem legjobb tábora volt, csak az a baj vele, hogy nem tudnak mindenkit elvinni, páran nem kerülnek be ide.


A gólyatábor ősszel szokott lenni, kb. októberben, egy hosszú hétvége (3 nap). Ez már nem nomád, nem sátrazós, de ide szerencsére mindenki jöhet az évfolyamról. Ez is szuper volt nekem, bár az igazán csúcs az a nyári null. Jófejek a tábvezek,meg jók a programok, nem szivatós.

Gratulálok a felvételhez :)

2017. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mikor kell jepentkezni a nulltáborra? És hogyan? Valamint hogy lehet elérni, hogy mehessek? :D

Nyolcadikos vagyok.

2017. márc. 12. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, talán május körül valamikor van a jelentkezés. Mi a végleges felvételi lista után kaptunk egy borítékot, amiben csomó hasznos dolog volt, beiratkozás dátum, első szülői értekezlet, stb. meg a nulltáboros jelentkezési lap, rajta a dátummal.

Amúgy azt javaslom, hogy a jelentkezés napján menj oda hamarabb, mert már az időpont előtt kígyózik a sor a folyosón. :D Ennél többet nem nagyon tudsz tenni.

Az tényleg rossz, hogy nem tud mindenki menni, ezt a szervezők is tudják, de nem tudnak mit tenni, azt mondta az egyikük, amikor beszéltem vele. Viszont kicsit vigasztaló, hogy pl. elsőre én sem kerültem be, de ráraktak valami várólistára, és szerencsém volt, mert valaki (aki bekerült elsőre is) lemondta egy utazás miatt, így el tudtam menni én is.

2017. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mennyivel érdemes korábban menni? :c

Nagyoon szeretnék menni...

2017. márc. 13. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik tagozatra vettek fel? Es hova jelentkeztel még?
2017. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a nulltáborról csak annyit tudok mondani hogy "a sors útjai kifűrkészhetetlenek". Ha bejutsz, ezt napi ezerszer fogod hallani, és tényleg csak akkor élvezhető, ha nem tudsz előre semmit. Pár tanács azért, sátrat ha van lehetőség sík terepre és fűre verd fel, vizet mindig tarts magadnál, és felejtsd el az öltözködést, nem igazán lesz időd rá, ha csak nem kelsz fel sokkal hamarabb.

Nekem életem legjobb nyara volt, igazából a nulltábor tette azzá, és szerintem egy gólyának ez úgymond alap, itt ismersz meg kb mindenkit, a többi gólyát, meg a nagyobbakat is. rohadt jó, MENJ!!!!

2018. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!