Fogászati asszisztens?

Figyelt kérdés
Kisgyermek korom óta fogorvos szerettem volna lenni, de sajnos nem vagyok olyan tanulo hogy fogorvosin tanuljak.Most a fogászati asszisztens képzés érdekel.Van aki ebben helyezkedik el ? Meg lehet belőle élni ?Minden tapasztalat, ötlet, információ érdekel. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. márc. 12. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én tanultam ott fogász asszisztensekkel voltam körbevéve(raoul). Mindegyikőjük, aki végzett elhelyezkedett, főleg magánban. Szerintem nem rossz a fizetés, de konkrét összeget nem tudok mondani. Egyik barátnőm 30 ezerért akart kabátot venni, szóval olyan rossz nem lehet. Mondjuk ő otthon lakik nem tudom mennyire száll be a rezsibe meg ilyenekbe.


Egyébként ha ezt elvégzed és szeretnél még tovább fejlődni, akkor szegeden indult nem rég bsc-s dentál higénikus képzés is. azt nem tudom mennyivel ér többet mint a ráépülős okj-s verzió, de ha van erre igény, akkor biztos nem olyan rossz. Ha jól láttam csak nappalin van. Esetleg egyből lehetne arra is jelentkezni.

2017. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Sokat segítettél :)

2017. márc. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!