Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen OKJ képzést érdemes...

Milyen OKJ képzést érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
24/F. Hálózattelepítő és üzemeltető vagyok, főállásban dolgozom is, viszont arra gondoltam, hogy még ingyenesen részt vehetek egy OKJ-s képzésen, akkor miért ne? Viszont, olyan szakképesítést szeretnék megszerezni, amivel a későbbiekben el is tudok helyezkedni (Budapest). Ötletek, hogy manapság mi keresett avagy minek lenne értelme?

2017. márc. 12. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az informatikai szakma mellé valami kézzelfoghatóbbat tanulnék, valami munkás szakma pl: szobafestő vagy burkoló, vagy valami járművezető/sofőr lennék pl: villamosvezető, kisvasút vezető, buszvezető, teherautó vezető, taxis stb..., bár ezek az én terveim a következő szakma tanulásának tekintetében.


Üdv: egy, számítógép-szerelő, karbantartó tanuló.

2017. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!