Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik bért fizetik munkahelyen?

Melyik bért fizetik munkahelyen?

Figyelt kérdés
Pedagógus diplomám van, egy OKJ-s tanfolyamokat hirdető cég azt írja, OKJ szakképesítéssel csatlakozhatok a pedagógus életpálya modellhez, kimagasló fizetéssel, mert ha Pl.elvégzem a kisgyerek gondozó tanfolyamot és elhelyezkedek bőlcsődében vele, a diplomás bért fogom kapni. Nekem ez így hamis, de nem tudom honnan vették, mert újságban hirdetik.

2017. ápr. 1. 08:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt kérdezd meg tőlük emilben. Írják le, hogy mely jogszabály alapján állítják ezt, hogy diplomás bért fogsz kapni, mert ha tényleg van erre jogszabály, akkor jelentkezel az OKJ tanfolyamra. Kicsit több infóra van szükséged, hogy meggyőződj erről, írd nekik. Vagy írjál egy e-mailt egy csecsemőgondozónak, linkkel hivatkozva a hirdetésre, hogy igaz-e? Vagy az EMMI-nek, hogy igaz-e? Elsőre kicsit gyanús a hirdetés nekem is, de utána kell járni.
2017. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!