Milyen tapasztalataitok vannak a villámjogsi autósiskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kezdeném el csinálni a jogsimat és már több autósiskola után is érdeklődtem, és összességében árban ez tűnik a legolcsóbbnak tanfolyamokkal és vizsgadíjakkal együtt: 166ezer ft.


Érdekelnének a tapasztalataitok. Előre is köszönöm!



2017. ápr. 12. 11:55
 1/1 anonim válasza:

Én Villámjogsinál csináltam 2019-2020-ban, nem volt gyors, de a Csigavérhez képest szélsebesen ment. Csigánál konkrétan buktam az első sikeres Kresz-vizsgát, mert munka mellett 2 évig képtelenek voltak megfelelő időpontban oktatót biztosítani, szerintem a Csigavér max. arra jó, hogy bezsebelje tömegesen a KRESZ-tanfolyam díjakat (40-50 ezer forint), aztán szevasz, oktatót már nem biztosítanak.


Mivel életemben először fizetős órán vezettem a Virágpiacon (Villámjogsi), így nekem olyan 7-800km vezetés után lett meg a jogsi, két sikertelen vizsga után, kenőpénzt nem fizettem (őszintén, nem is volt opció), így 350-400 ezer forint körül lett a vége.


Arra figyeljetek, hogy a Villámjogsinál nagy ívben kerüljétek el Anthmann Jánost (Renault Thalia), lecsalja az órákat, szar a kocsija, idegesítő Németh Szilárd feje és stílusa van, tehát egy igazi őstulok, aki mellett még meglett férfiként is gyomorgörcs volt vezetni.


Helyette szívből ajánlom Takács Mátét (Audi A4 kombi), ő egy fiatal, tök pozitív, korrekt oktató, én két sikertelen Anthmann-os vizsga után váltottam rá, érdekes módon nála elsőre meglett. Sajnos elég későn váltottam oktatót, de ha tanácsolhatom, ti RÖGTÖN váltsatok, ha elégedetlenek vagytok, mert hosszú távon bőven kifizetődő egy korai váltás!

Ügyesek legyetek!

F/29

2020. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!