Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egyre kevesebb az államilag...

Egyre kevesebb az államilag finanszírozott OKJ képzés?

Figyelt kérdés
Javítsatok ki,ha rosszul látom, de már vagy háromnegyed órája nézelődöm és alig találok ebben az évben induló iskolarendszerű OKJ képzéseket. Az eduline-n olvastam, hogy csak azok ingyenesek. Amiket eddig találtam, azok mind tanfolyamok voltak egy csomó pénzért (habár ugyanazt a végzettséget adja.) Idén érettségizem, és egyetem előtt szeretnék egy a választott szakomhoz "passzoló" OKJ-t végezni. Ha valaki ügyesebb, be tudna nekem linkelni államilag támogatott 2017-ben induló iskolarendszerű képzéseket? Köszönöm!

2017. ápr. 16. 18:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyival még kiegészíteném, hogy oktatás (akár egészségügy) kategóriában keresek, emelt- vagy felsőfokú képzéseket.
2017. ápr. 16. 18:48
 2/4 anonim ***** válasza:
február 15.-ig jelentkezni kellett volna ha idén induló, államilag támogatott képzést szerettél volna válogatni
2017. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az ciki..Azért köszönöm a választ.
2017. ápr. 16. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Febr 15. a felsőoktatásba jelentkezés dátuma.

"Az ingyenes iskolai rendszerű képzések szeptembertől vagy februártól indulnak."

Itt keresgélj a OKJ képzések között:

[link]

2017. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!