Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pontosan hol van Magyarországo...

Pontosan hol van Magyarországon animátor főiskola?

Figyelt kérdés

Filmekhez, játékokhoz vagy hasonlókhoz. CGI is érdekel.

Egyáltalán kell ehhez iskola vagy elég hozzá valamilyen tanfolyam?



2017. ápr. 18. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Budapest (Moholy-Nagy Művészeti Egyetem vagy Budapesti Metropolitan Egyetem). OKJ-s képzésként Magyar Rajzfilm kft. (de nem tudom, hogy ez pontosan OKJ-e vagy csak tanfolyam, osztlytársam jár oda, akivel METU-n vagyunk animációsok)


Az, hogy milyen végzettség kell hozzá, csak rajtad múlik. Ha már most animátor császár vagy, akkor iskolába se kell járnod hozzá. De persze előny az iskolai végzés magad miatt (tapasztalat, ismerettségi kör, kapcsolatok terén mindenképp)

2017. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És persze a tudás miatt is. :D Bár a legtöbb dolgot önállóan is el lehet sajátítani, erre akartam utalni az előző válaszommal, csak sokkal tovább tart.
2017. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!