Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan tanulhatnék meg tisztán...

Hogyan tanulhatnék meg tisztán kiénekelni a hangokat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék énekelni és már egy jó ideje gyakorlom, de apa (ő zenész, csak nem élünk együtt) azt mondta hogy sajnos majdnem mindig hamisan énekelem ki a hangokat.


Hogyan tudnám fejleszteni a hallásomat, hogy azt a hangot énekeljem ami valójéban és ne valami mást?


Aggódom, hogy nem tudok tovább haladni az énekléssel. Van valami megoldás erre?



2017. máj. 19. 21:46
 1/2 anonim válasza:
A jó hallást sajnos nem lehet tanulni, de az beválhat ha minden nap skálázol, és ha még fel is veszed hangrögzítövel, jobban fogod hallani, hogy mi a jó és mi a rossz. De szerintem a leghatásosabb, ha énektanárhoz jársz, ö tudja neked a legjobb választ adni.;)
2017. máj. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Énektanár az jó ötlet, viszont egynék már jártam, és azt mondta 16 éves fiúk nem szoktak ilyenkor jelentkezni, mert még mutálnak. Hát nem tudom, engem ez most érdekelne, megkérdezem még pár helyen.
2017. aug. 2. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!