Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehetnék tetoválóművész?

Hogyan lehetnék tetoválóművész?

Figyelt kérdés
Még csak tizenhat éves vagyok, de már jó pár éve érdekel.Amióta csak az eszemet tudom rajzolok, festek. Művészeti szakon vagyok jelenleg is, és azt mondják elég jól megy.Hogyan tudnèk ebbe az egész tetkós dologba belekezdeni?Milyen lehetőségek vannak ?

2017. máj. 21. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Megtanulsz rajzolni. Csinálsz egy tucat tetkó-tervet. Bemész néhány szalonba, és ha valahol látnak benned fantáziát, akkor elmondják a többit.
2017. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, mert a tetoválás nem művészet. Ez nem azt jelenti, hogy ne kellene sokat gyakorolni, hogy mesteri fokon űzhesd tetoválást. De ne nevezzük művészetnek azt, ami nem az.
2017. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt maradsz a művészeti pályán és a festészet minden alfaját megtanulod és használod is.

Másrészt veszel egy tetováló szettet (gép, kordok, pedál, táp, csőrök, tűk, festékek) majd rengeteg gyakorlóbőrt és disznóbőrt és 2-3 éven át minden nap valamelyiken gyakorolsz. Minden munkád idejét mérd és fotózd. Ha 2 év után sem sikerül gyorsulni és szépen dolgozni, akkor eladod az egészet és maradsz a művészi pályán, ha jól megy, akkor meg keresel szalont, ahova felvesznek. Előre is, sok kiadással jár. Tanulni Youtube csatornákról, tetováló magazinokból, blogokból illetve tetoválóktól lehet a gyakorláson kívül.

2017. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!