Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek a MBA...

Mi a véleményetek a MBA Digitális Marketing képzésről?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 30. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem ez király.
2017. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ennyiért egy sima Kereskedelem és Marketing tárggyal jobban járnáls zerintem.
2017. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Uh bocsi, elírtam. :D
2017. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
MBA-hez képest nevetségesen alacsony a tandíj. Nem hiszem, hogy egy sima kereskedelem és marketing alapképzésnél többet érne.
2020. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Marketing szakon végzettként és profi marketingesként mondom, hogy – a képzés mélyebb ismerete nélkül – nem “írnám le” ezt a szakot azzal, hogy ne érne többet egy sima marketing alapszaknál. A digitális marketing területén biztos vagyok benne, hogy többet ér. Egy akármilyen bölcsész szak után (magyar, angol stb.) például kifejezetten megváltás egy olyan marketinges, aki tud írni (ritka, mint a fehér holló), de megkockáztatom, hogy még egy marketing alapszak után se hülyeség. A szakon, úgy látom, a piacon dolgozó emberek tanítanak, és nekem (3 gazdasági szak után 3 egyetemről) az a benyomásom, hogy a legjobb gazdasági tanárok azok, akik a versenyszférából jöttek.


Az egyetlen kérdőjel bennem, hogy mi ennek a szaknak az angol neve és bolognai besorolása? Ez fontos, hiszen ma már a CV-ket angolul adjuk be mindenhova. Nem baj, ha csak Postgraduate Diploma vagy ilyesmi (tehát nem teljes értékű mesterszak), csak ezt fontos tisztázni, hogy mutat a CV-ben, ha már egyszer formalizált képzést keresel.

2022. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!