ECDL vizsga (word, ppt, excel, acces. Mindenütt ilyen f*s?

Figyelt kérdés

Nálunk olyan hogy van 20-30 kérdés, végig csinálod, de tiszta bug az egész, nem írja hogy mentsd el, de ha nem mented el nem ad pontot, ha nem azzal a metódussal csinálod a feladatot amire a program tervezője gondolt nem ad pontot (pl. ilyen hülyeségek hogy delettel törölsz, nem jobb klikk törléssel, ezt nem tudom azóta javították-e), olyan kérdést kaptam hogy a mondat FELE hiányzott. Tele van fordítási hibával... s sorolhatnám.


Magyarországon is ilyen xar a sofia? Vagy nálatok nem sofián keresztül megy az ECDL vizsga?



S ami még nagyobb probléma, egyszerűen az hogy nem kérdi ki rendesen az adott felületet. Pl. excelből csak a legalapabb dolgokat kérdi, de attól hogy valaki átmegy KÖZEL SEM biztos hogy tud Excellel dolgozni.



S érdekes módon akik nálunk jók infóból nem mindig azok kapják a legnagyobb %-ot, sokszor olyanok kapják akik 0-ák infóból... Excelből emelt tételből írt felmérőn egyik 3-ast ír, másik 5-öst, aztán az ECDL vizsgán a 3-as kap 100%-ot, az 5-ös 82%-ot.


Nekem egy nagy bulshitnek tűnik az egész. Igaz hogy azért aki tudja a dolgokat az nem bukik meg, de pl. összesen van 40 elméleti kérdés, az a tanároknak ki van listázva..... Bemagolja, s ennyi az egész elméleti ismeret ellenőrzés? átszámítva 3000 ft-ért 40 kérdést voltak képesek összeállítani?



És a legborzalmasabb hogy nincs más lehetőség környékemen számítógépes ismeretekből diplomát kapni, de ez a diploma szerintem max s*ggtörölni jó.



2017. jún. 8. 13:42
 1/1 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Tudod, mindenkit végig szenvedtetnek a worddel meg ilyen fosokkal akár 12+ éven keresztül. Programozónak tanulok, de már televan a hócipőm a worddel ami a heti egy órában megy informatikán.

És erre még behozták ezt az ECDL vizsgát, ja persze, engem nem érdekel lenem teszem.

Form-os programokat tudok írni (Java/C#,C++), képes vagyok a legjobb ár/érték arányú számítógépalkatrészeket kiválogatni, összerakni, saját Linux disztrót készíteni, erre WTF-be leakarják tolni a torkomon ezt az ECDL-t, hogy a kapitalista Mikorszopsz szoftverekkel szophassak fizetve. Inkább a Libre/OpenOffice.


Felesleges pénzkidobás ez az ECDL.

2017. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!