Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen japán nyelvtanfolyamra...

Milyen japán nyelvtanfolyamra mehetnék így?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet bonyolult. A lényeg az, hogy szeretnék Japánba kimenni, mint au pair és ehhez kéne ugye japán nyelvtudás. Már az alapokat magamtól elkezdtem, levelezek is japánokkal. De tudnátok olyan nyelvtanfolyamot ajánlani, ahol kb fél-1 év alatt megtanulhatnám középszinten a nyelvet? Csak nyelvtan és szókincs kéne, kanji nem számít. Vagy minimum,ha nagyon sokat időt belefektetek,a középszintez mennyi idő alatt tanulnám meg?
2010. máj. 19. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék ki meni a japánokhoz az a egyik kedvenc országom , bárcsak veled mehetnék :)

Én is megfogok tanulni japánul de majd csak jövöre fogom megtanulni , majd lehet hogy találkozunk kint , egyébként neked mi a célod kint a japánoknál? Egyébként én japán filmeket nézek magyar felírattal igy hangolodok rá a japánra , azt a későbbiekben igy könyebb lesz tanulnom is a nyelvet.

2010. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki,hogy inkább augusztus körül elmegyek 1 profi magántanárhoz és akkor jövő ilyenkor már mehetek ki Japánba.

Hogy mi a szándékom velük?:D Annyira tetszik ott a kultúra, a lakberendezés, a nyüzsgés, az óriási épületek között a kis eldugott utcák, amik olyan hangulatot keltenek,mintha visszamentem volna az időben..tetszik,hogy a modern és a régi szépen tud egymás mellett élni. És hazudnék,ha azt mondanám, hogy a pasik nem érdekelnének...:) Kicsit ez is benne van persze,hogy menni szeretnék, főleg,hogy a magyarok annyira nem jönnek be. Nah mindegy.

Neked mi a célod Japánnal?

Remélem egyszer tényleg ott találkozunk. Pont éjszaka gondolkodtam rajta, hogy ha kijutok, néha mennyire egyedül fogom érezni magam, hogy nem tudok magyarokkal beszélgetni. :))

2010. máj. 21. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!