Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » érdekelne hogy meg lehetne e...

érdekelne hogy meg lehetne e tanulni a cnc programozást egészen nulláról ha elmegyek egy tanfolyamra, vagy kell valami komolyabb tudás hozzá?

Figyelt kérdés
Egy ideje cnc képkezelőként dolgozok koràbban is eszembjutott beiratkozni egy tanfolyamra csak nemnagyon vagyok biztos benne hogy menni fog,van egy pàr alap dolog ami tudom mit jelent pl M0,M01,M02,G0,G76 meg X,Y,Z. De szerintem ez elég kevés hozzà,előre is köszönöm a vàlaszokat :)

2017. jún. 30. 20:18
 1/2 anonim válasza:
Szia! A válasz igen, meglehet. Hisz senki nem úgy született, hogy egyből tudott programozni. Habár csak hírből halottam milyen oktatás folyik a tanfolyamokon, úgyvelem, és ez bíztos, hogy a szakma csinyjat nem ott fogod megtanulni. De eleg ahhoz, hogy a papirod meglegyen.
2017. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Adnak egy jó alapot,a tananyagot és segítséget a többi pedig saját szorgalmadon múlik mint sok esetben. Ha végeztél akkor se hidd,hogy te még tudsz valamit. Folyamatos önképzés az egész szakma.


Sok sikert!

2017. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!