Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyógymasszőr OKJ-s képzés...

Gyógymasszőr OKJ-s képzés mennyire nehéz? Nagyon sokat kell tanulni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 23:16
1 2
 11/13 Elementál Elen válasza:
Hello! Fél éve végeztem el egy OKJ-s gyógy és sportmasszőr képzést. 10 hónapig tartott, és ez 700 óra elméletet, valamint 700 óra gyakorlatot takart. Munkaügy által támogatottan vettem részt rajta, és nagyon hálás is vagyok érte, mert tettem szert pár új barátra és jó sok ismeretre. Ahogy az előttem szóló is írta, valóban sok az anyag, főleg 700 órába beletömörítve. Napi 8órán keresztül kaptuk töményen az arcunkba, de vannak nagyon jó könyvek, amikbe pl. minden, vagyis majdnem minden benne van, amikre a vizsgán lehet számítani. Sosem voltam stréber, sőt alapvetően szinte mindig rossz jegyeim voltak, mert nem érdekeltek a tantárgyak, ez az egész viszont igen, így sikerült rávenni magam a szorgalmas tanulásra. Van elég sok modulzáró is, ami késztetett rá, hogy tanuljunk. A záró vizsgát végül kitűnővel zártam. Azt tudom javasolni, hogy csak akkor vágj bele ha igazán érdekel, és nem csak a gyakorlati rész, mert ha ebbe szeretnél elhelyezkedni és jó szakemberré válni, akkor folyamatosan képezni kell magad és még több ismeretre szert tenni, mert a képzés csak egy alapot fog szolgáltatni.
2017. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De tudsz ajánlani könyvet ?
2018. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Vannak nagyon jó könyvek" -


Melyek ?

2018. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!