Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pszichológia szakra OKJ-vel...

Pszichológia szakra OKJ-vel lehet többletpontot szerezni?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan OKJ-s képzést mondani amit többletpontba beleszámítanak? Vagy egyáltalán hogy megy ez a beszámítás? Keresgélés közben elég elszomorítónak találtam a helyzetet, de a segítséget megköszönöm annak akinek bármilyen infója van ezzel kapcsolatban.


Csak pár pont kellene, hogy meglegyen a felvételi, de nem tudom hogyan lehetne ezt.



2017. júl. 14. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet erre a szakra semmilyen OKJ-t beszámítani.Újra kell érettségizned valamiből, vagy nyelvvizsgázni stb. hogy pluszpontokat szerezz.
2017. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen sajnos én is így nézegettem a lehetőségeket :/ Kb sehogy sem lehet bekerülni ha nincs rögtön két nyelvvizsgád. Mindegy, azért köszi.
2017. júl. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!