Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » TANULÓVEZETŐK! Ti hetente...

TANULÓVEZETŐK! Ti hetente hányszor jártok vezetni?

Figyelt kérdés

Én heti 2x1 órát tudok menni. Kicsit lassan haladok szerintem. Áprilisban kezdtem a vezetést és most vagyok csak a 33. órámnál. Az oktatóm szerint még olyan 5 óra és "kész leszek".


Ti hanyadik óránál tartotok?:)


2017. aug. 15. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

En oktoberben kezdtem, es juliusban vizsgaztam. Volt, hogx heti 2*2 orat vezettem (ez nagyon ritka volt), de volt, amikor masfel honapig nem tudtam menni. Atlag masfel hetente ket ora.

Sok tanuloja volt az oktatomnak.

2017. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%
én májusba kezdtem és most vagyok a 10.óránál annyira nincs hely egy oktatónál sem hogy örülök ha 2 hetente egyszer el tudok menni :/
2017. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

fuuu 2 hetente 1 az nagyon kevés.

Nem tudnál oktatót váltani? :///

Szerintem azért heti 1 a minimum, de inkább heti 2 kell hogy haladjon az ember és hogy a rutin is kialakuljon valamennyire...

2017. aug. 16. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd megkapod a jogsidat, akkor rájössz, hogy ennek semmi jelentősége nincsen mert nem a tanfolyamon fogsz megtanulni vezetni. Én is nemrég fejeztem be, több mint egy évig jártam vezetni, szintén az időhiány miatt ( az oktatómnak rengeteg tanulója volt, más munkája is volt mellette, neki is volt gyereke és a szünetekben nyaraltak, én pedig tanév közben késő délutánig suliban voltam), nehéz volt összeegyeztetni az órákat. Volt, hogy hetek, hónapok maradtak ki két óra között. Plusz órát is kellett vennem, a vizsgaidőpontra is sokat kellett várnom, szóval ezek miatt is elhúzódott. Nyilván könnyebb lett volna, ha mondjuk minden nap tudtunk volna menni vezetni, de akkor sem lettem volna rutinosabb vagy sokkal ügyesebb. Ez nem arról szól, hogy megtanítsanak vezetni, hanem, hogy felkészítsenek a vizsgára ( meg nyilván azért van benne lehúzás rendesen, nekem szerencsém volt mert még időben befejeztem, de már 5000et kérnek el egy órára...). Ha majd gyakran egyedül vezetsz, forgalomban, célirányosan, akkor egy idő alatt azért már lesz rutinod, ráérzel az autóra, megszokod a közlekedést stb. Nem azt mondom, hogy mindenki béna, aki friss jogsit szerzett, de ritka az olyan, aki tényleg jól tud vezetni és ez nem baj, normális, hiszen honnan tudna. Tehát ilyen szempontból szerintem teljesen mindegy, hogy heti egyszer vagy naponta jársz vezetni, ennek majd akkor lesz értelme, ha már megszerezted a jogsit és gyakorolhatsz.
2017. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, azért is tettem oda a kommentembe a "valamennyire" szót, mert ez a 30-40 vagy akár 50 óra sok mindenre nem elég, inkább csak az alapelveket tanítja meg.
2017. aug. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!