Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pénzügyi és Számviteli ügyintéző?

Pénzügyi és Számviteli ügyintéző?

Figyelt kérdés

Mennyire érné meg egy ilyen tanfolyamot elvégezni?

Ezután még a vállalkozási mérlegképes könyvelőit:) majd alapítani egy könyvelői vállalkozást ?

Véleményeiteket várom, esetleg tapasztalaitokat! ( egyébként a perfekt.hu oldalon néztem )

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 28. 20:47
 1/2 anonim válasza:
Ugyanilyen terveim vannak mint neked :) Én pénteken kezdem a pénzügyi számviteli OKJ-t, ami után én is mérlegképes könyvelő képzésre mennék. A tanáraim szerint megéri elvégezni és jól el lehet vele helyezkedni, de persze nyelvtudás kell. Egy nagy cégnél vagy esetleg csinálsz egy saját vállalkozást. Nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz.
2017. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kerdezo, elozo valaszolo! Ha esetleg latjatok ezt, akkor hogy alakultak (ezzel) a dolgaitok azota? Nekem most vannak ilyen terveim. Elore is koszi!
2022. aug. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!