Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A 2F iskoláról mit lehet...

A 2F iskoláról mit lehet tudni? Megéri a számítástechnikai szoftverüzemeltető és webtervező képzésük, vagy bármelyik másik?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szigoruan szemelyes velemeny, de szerintem nem. Vegeztem naluk egy webtervezoit, de nem adott eleg tudast az arahoz kepest.
2008. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Az öcsém is elvégezte a kérdezett képzést. Nagyon az alapokat kapta nagyon sok pénzért. Nem tudja használni a papírját (amit nagyvonalúan diplomának hívnak) semmire.
2008. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én éppen e 2Fre járok, webtervezésre. Szerintem nem alap dolgokat tanítanak...
2009. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy el tudj helyezkedni vele, nem csak a papírt kell ám megszerezni...ahhoz tenni is kell ám érte.
2009. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
96%

Hello mindenki!

Pár éve kezdtem a 2f iskolában. Először alapfokon, aztán webtervezőn, most pedig épp a multimédiát végzem. Áprilisban fogok okj vizsgát tenni. Talán ebből látható, hogy nem olyan rossz iskola, ahogy itt lefestitek. Különben nem fizettem volna ki a meglehetősen borsos árakat háromszor is.

Magamról csak annyit, egyszerű lakatos vagyok, közel az 50-hez, nem az informatikával fogom ezután sem keresni a kenyerem, de nagyon örülök, hogy megtanultam honlapot készíteni, most pedig filmezek. Sokat kirándulok, eddig csak fényképeket készítettem, ezután megörökítem filmen is, mert utólag kiszedhetem belőle a feleslegeket, a nem jól sikerült részeket. Barátaim számára is élvezhető mozgóképet tudok előállítani.

Örülök, hogy jó iskolában, jó tanárral hozott össze a sorsom. István

2010. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Pár évvel ezelőtt végeztem el a 2F-nél az alapképzést, akkor még gimnazista voltam. Igaz, hogy a suliban is tanítottak infót, de amit a 2F-nél tanultam az volt csak igazán a hasznomra. Nagyon jó tanárom volt, alaposan és gyakorlat orientáltan tanított minket és bármilyen kérdésünk volt mindig segítséget kaptunk. Ha csak a gimiben tanultakkal maradtam volna, ma nem állnám meg a helyem a munkahelyemen.

Most egy webtervezői tanfolyamra iratkoztam fel szintén a 2F-nél és az eddig tanultakkal is (szeptember óta járok) nagyon megvagyok elégedve. Célom az, hogy mellékállásban weboldalak szerkesztésével foglalkozzak és ki tudja, talán még egy-két szórólapot is bevállalnék. Még nincs vége a tanfolyamnak, hisz majd júniusban lesz az OKJ, de már olyan sokat tudok, hogy elkezdtem a saját webporfóliómon dolgozni. Megéri a befektetett pénzt, időt és energiát, hisz eddigi tapasztalatom is az, hogy többszörösen megtérül. Amint említettem a 2F-nél megszerzett tudás nélkül ma nem lennék a jelen állásomban.

2010. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sziasztok! Én most járok webtervezőire. Nekem nagyon tetszik, már elkezdtem a saját weboldalam szerkesztését, és a tanártól egy csomó mindenben kapok segítséget. Az órák nagyon jó hangulatúak, a mi csoportunk nagyon jól halad, a tanár tök jó fej.
2010. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Én március óta járok a "webdesigner" képzésre.

Valóban a tanárral semmi gond, kedves és segítőkész.

Az oktatás időpontját is rugalmasan szervezték, hogy mindenkinek jó legyen.

DE! A beígérthez képest régi verzióju programokat tanítanak, és a beígérthez képest a régi verziónak is csak a próbaverzióját adták oda.

Nem vártam, hogy méregdrága programot adjanak ingyen, de akkor ne ígérjék meg, hogy megkapom a programot.

Én korábban már végeztem kisebb tanfolyamokat weboldal készítés terén, és most úgy érzem, hogy nem sok újat tanulhatok. :(

Talán mégse lesz így. :)

2010. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
KERÜLD!
2010. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
közelébe se menj
2010. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!