Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érettségi előkészítők, ahol...

Érettségi előkészítők, ahol voltatok, és nagyon felkészített titeket emelt szintű érettségire?

Figyelt kérdés
Szeretnék menni Emelt Biosz és kémia, és közép matek előkészítőre. Kaptam 2 szórólapot (Magister és Literatus) de páran mondták hogy semmit nem segít. Tehát tudtok olyan előkészítot mondani, ahol sikeresen feltudok készülni?

2017. szept. 30. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ELTE TTK Hallgatói Alapítvány biológiája nagyon jó.
2017. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Én otthon készültem fel, nem jártam semmilyen előkészítőre. 4 tantárgyból raktam emeltet, mindegyik 90% felett lett. Interneten megtalálható mindenhez a szükséges információk.
2017. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges a tanfolyam. Biológiát otthon simán meg lehet tanulni, kémiához is max a számolásokhoz kell tanár. Matekot pedig tényleg csak be kell gyakorolni. Szerintem különtanárral jobban járnál, mert így vsak azokat kell vele átvenni, amik tényleg nem mennek. Tanfolyamon viszont ha te pl valamit értesz de a többség nem akkor számodra felesleges annyi időt eltölteni egy témával. Ha pedig neked megy valami, a többieknek viszont igen, akkor lehet, hogy csak átszaladtok az anyagon.
2017. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Studium Litterarum emelt kémia
2017. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hali! Röviden a tapasztalataim. Idén érettségiztem emelt biosz/kémia:

Egy lányt ismertem, aki a Magisterre járt, bőven 40% alatti kémiát írt!

Egy lányt ismertem, aki a Trefortra, ahol Czirók Tanár úr végtelenül szexista bunkó volt, a lány nem érezte magát jól..

Még egy lányt ismertem, aki a SOTÉ-ra, érthetetlen órák, összecsapott ppt-k, semmi törődés.

Én egy kisebb felkészítőt választottam, a lvlmeUP-ot. Jófejek voltak a srácok, bekerültem, 80 felett mindkettő. Hagyjátok ki a nagy, tömeges felkészítőket, ha rám hallgattok.

2018. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!