Mit érné meg tanulnom?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy vállalkozást, amihez sajnos muszáj lenne asztalos, ács, vagy bármilyen famegmunkáló szakmát tanulnom.


Jelenleg informatikai rendszerüzemeltető szakon vagyok, de mielőbb szeretnék elvégezni a fent említett szakmák közül valamit.


Olyat szeretnék, ami egyáltalán nem nagy durranás, ugyanis nem szeretnék a szakmában dolgozni, egyszerűen csak a papír kell róla. Ezért tartom célszerűnek egy olyan szakma választását, ami nem sok (sőt, inkább úgy mondom, hogy minimális) tanulással/készüléssel jár, mert amit jelenleg tanulok, borzasztóan elveszi az időmet.


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 20. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is infós szakmát tanultam, de én már nem bírtam idegileg és léptem hiányszakmát tanulni inkább, amivel viszi is valamire az ember.
2017. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerek egy csomó asztalost, olyat válasz, amiből kevés van. Azaz hiány szakma. Szerintem, amivel vinnéd is valamire az életben, az a famegmunkáló vagy az ács. Néz utána mind a két szakmának, olvas utána, néz videókat hozzá, és amelyik jobban érdekel azt válaszd. Esetleg kérdezz meg, olyanokat is, akik ezekkel a szakmákkal foglalkoznak. Ők tudnak tanácsokkal jobban ellátni és segítenek eldönteni, hogy melyik szakmát válaszd. 25/F
2017. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg, hogy nem is érdelek a szakma, és egyáltalán nem is szeretnék a szakmában dolgozni. Csak a papír kell róla a vállalkozáshoz. :D
2017. okt. 23. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!