Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha megbuktam evegen es csak...

Dwaere erer kérdése:

Ha megbuktam evegen es csak poteretsegire mehetem nemetbol oktoberbe es ha azon is megbukok van meg esely javitasra?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Még magyarul se tudsz , ebből is gyakorolnod kellene.

" evegen, poteretsegire, mehetem, nemetbol, oktoberbe, meg, esely, javitasra."

Nem sok szót tudtál helyesen, magyarul lefirkálni.

2017. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Hogyne, ha fizetsz érte.
2017. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Kisfiam, a privátodra nagyon vigyázz és ne anyázz!!!

Itt ird le , ha gerinces vagy.

Nem én buktam meg, akkor ki a hülye?

2017. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Csatlakozom az elsőhöz. Bár jó indulatú vagyok és úgy veszem, hogy nem magyar vagy, vagy nem magyar iskolába jártál, ezért nem tudsz rendesen írni.
2017. okt. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, hogy megbuktál... Ilyen helyesírással engem felgyújtott volna a magyartanárom.
2017. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsit megkésve írom, de nekem most jött az üZenet. Szóval igen akármennyiszer neki lehet futni, csak jelentkezni kell rá és fizetni.
2017. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a kérdésed akkor a következőek a válaszaim:


A.)-Ha megbuktál év végén, és nem zártad le a középiskolai tanulmányaidat, te egy tantárgyból SEM mehetsz érettségi


vizsgázni. Teljesítened kell az utolsó középiskolai osztályt, és akkor mehetsz érettségi vizsgára.


B.)-Ha átmentél év végén, s csak az érettségin húztak meg, akkor bármikor, akárhányszor tehetsz érettségi vizsgát a


tantárgyakból(amik kellenek, és volt előtanulmányod belőlük).


De az érettségi vizsga tantárgyanként pénzbe fog kerülni, amit az iskolában fizetz be a titkárságon/vagy kapsz egy


csekket és utalnod kell. Bármelyik iskolába beadhatod a jelentkezésedet(Májusi-Júniusi, Október-Novemberi érettségis időszakra)-de nem kötelesek fogadni a nem ott tanuló diákokat(de többnyire engedni szokták őket, kivéve akkor, ha tumultus van-túl sok az érettségiző az akkori évben).

2017. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen sírva röhögtem! :D Nem akarom ismételni a többieket. Szerintem ezt a kérdést Facebookon kéne terjeszteni, mint rejtvényt, hogy mennyi nyelvtani hiba van benne. :D
2017. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!