Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi által felajánlott...

Edem11 kérdése:

Munkaügyi által felajánlott tanfolyamot köteles vagyok elvállalni?

Figyelt kérdés
Mikor beregisztráltam akkor bejelöltem 1-2 tanfolyamot ami érdekelne,de persze olyat nem javasolnak.Olyan tanfolyamra akarnak kuldeni amihez semmit nem ertek(suliban tanultam hasonlot).Azt irta ha nem egyezek bele,megvonjak a munkanelkulit.Mit lehet ilyenkor tenni?

2017. nov. 22. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit, vagy mész tanfolyamra, vagy nem kapsz pénzt.
2017. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha nem tudom elvegezni mert segghulye vagyok hozza akkor meg fizessem vissza az egeszet?Jo nagy kocsogseg
2017. nov. 22. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyit, hogy bemész és elmagyarázod nekik, hogy te bejelölted azt a tanfolyamot, ami érdekel és nem véletlenül tetted. Mivel munkanélküli vagy egyértelműen nem tudnád kifizetni a tanfolyam árát, amiből megbuknál és ebből valószínű, hogy igen..


Amennyiben nem mész be és nem beszélsz, nem fog megoldódni.


(Amúgy már bocsi... de melyik munkaügyi tanfolyam az, amihez több kéne, mint 8 általános?

Nem azért de eléggé alacsonyra rakod a szinted ha betojsz egy tanfolyamtól... ott nem oktatnak semmi nehezet.

2017. nov. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as, van jópár ilyen, pl tb és bérügyintéző, középfokú nyelvvizsga stb
2017. nov. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mechatronikai technikusi tanfolyamra akarnak küldeni.na most amiket olvasgattam hogy miket csinalnak es mi a feladatuk azok alapjan nekem kozom nincs az egeszhez ezert parazok tole.mert ha elkezdem es nem fogom tudni befejezni honnan fogom en kifizetni?ha meg nem megyek rá akkor megszüntetik a munkanelkulit.Szerintem erre a szakra nem a 8 altalanosos embereket küldik.Még nyelvvizsgára is szivesebben mentem volna,ha már igy meglett emlitve :D ma kell mennem egyeztetés célpontjábol,ha ott megemlitem hogy en mas tanfolyamra szeretnék járni,esetleg ha közben találnék munkát akkor mit tudnak csinalni szerintetek?Bocsi a kérdések miatt csak tapasztalatlan vagyok még ezen a téren
2017. nov. 23. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a tanfolyam ideje alatt munkaszerződést kötsz, nem kell visszafizetned semmit. Ha végigcsinálod a tanfolyamot, de s3gghüly3 vagy, és megbuksz a vizsgán, kifizeted a pótvizsgát, elmész, és függetlenül attól, hogy sikerül, vagy nem, nincs más fizetési kötelezettséged.
2017. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
illetve azt írták a levélben,hogy ha nem jelenek meg vagy nem vállalom akkor törölnek a nyilvantartasbol.Akkor már erre a hónapra se kapom meg a munkanelkulit,vagy ez a 23napnyi penz meg jar?
2017. nov. 23. 10:52
 8/8 A kérdező kommentje:
10:51-es és a pótvizsga az kb mennyibe kerül?
2017. nov. 23. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!