Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egy kastélyhoz szeretnék egy...

Egy kastélyhoz szeretnék egy tervrajzot, és a történetét. Nem muszály kastély legyen, lehet egy palota, vagy valami nagyon nagy lakás?

Figyelt kérdés
Az a feladat, hogy elkell képzelni egy családot, akinél dolgozni szeretnék mint komornyik, nagyon részletesen, és ehez szükségem lenne egy ilyenre. Nem baj ha régebbi házról van szó, minél több szoba, udvar, bármi lehet. Előre is köszönöm.
2017. dec. 17. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

ha esetleg valami fóbia meggátol abban, hogy beírd a gugliba, hogy kastély alaprajza, megcsináltam a te kedvedért:


[link]


válassz egy szimpatikusnak kinézőt, aztán segítek rákeresni a történetére is

2017. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gátolt meg, eddig eljutottam. De részletesen kell, nem csak egy szimpla tervrajz.
2017. dec. 17. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
muszáj szót j-vel kell írni.
2017. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De kár hogy most találok erre a kérdésre. Gondolom már késő válaszolni.
2018. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos igen, a projektet már befejeztem, a vegen nagyon jól sikerult. :)


Lett volna neked?

2018. okt. 23. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok a 4es. Egészen konkrétan lett volna egy projekt. Mi édesapámmal együtt kastélybolondok vagyunk. Úgy 15 évvel ezelőtt majdnem vettünk egyet. De ez nem kiszínezés, hanem a valóság. Nagyon jó áron meg tudtunk volna venni egyet, már a helyi polgármesterrel folytattunk tárgyalásokat, tullapot, helyszínrajzot lekértünk, beszereztük az alaprajzokat és elkezdtük tervezni a felújítást. A terv az volt, hogy többgenerációsan a család beköltözik. Én a pármmal, apám és a tesóm a párjával. (Nem az a házsártos átlagember bagázs vagyunk, ahol az élet egyenlő a különköltözős albérletes életvitellel, ahogy az itteiek 90%-a híreszteli. ) Rengeteg skicc készült, levéltárakból elkezdtük kutatni a múltját, kié volt, mikor épül, mi történt vele az idők során stb. Nagyon beleéltük magunkat. Egy kisebb dolgon úszott el a projekt végül, de sokat foglalkoztunk vele, egészen komolyan, sok sok dokumentáció beszerzésével stb.
2018. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy ebben a projektben szerepelt az a terv, hogy legyen egy minimális személyzet, mert elég nagy a telek és a ház is.


Most is van egy ilyen elképzelés, de sajna anyagilag akadályoztatva vagyunk, pedig pont beleillene a Te kérdésedbe is

2018. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én a "Butler Academy"-re készültem, és oda kellett leirni egy "high profile" család mindennapjait... tehat hogy bebizonyitsd hogy erted mot jelent egy csalad komornyikjanak lenni, es tudnál estate manager lenni... :)


Ehhez el kellett kepzelni a szemelyzetet, raktarakat, havi koadasok bevételek, tehat tenyleg mindent. :)


Ez volt az en projekten

2018. okt. 23. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!