Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen jó pályaválasztási...

Milyen jó pályaválasztási tanácsadót ismertek?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok: Megéri - e, hogyan zajlik egy ilyen alkalom?

2018. jan. 4. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Először mindenképp megkérdezi, hogy van-e valami elképzelésed, érdeklődési köröd. Általában kell egy rövid bemutatkozót írni jó és rossz tulajdonságokkal, érdeklődési körrel, esetleg ha van valami, aminek el tudnád magad képzelni, azt is leírhatod. Ez csak amolyan iránymutató, nem fognak erre alapozni feltétlen, csak ad rólad egy általános képet. Sokszor az érettségedet és az elköteleződésedet ki lehet belőle szűrni. ez után felvesznek néhány képesség és személyiségtesztet, számterjedelem, memóriatesztek, motiváció, képességek (pl. milyen jellegű feladatokat szeretsz csinálni -lesznek állítások),érdeklődés. Utána pedig együtt megbeszélitek az eredményeket és a tanácsadó javasol neked pár lehetséges szakmát. Nem egy alkalom lesz, szerintem 2-3, de megéri, ingyenes 14 és 25 év között.


Budapesten tudom ajánlani Gebauer Ferencet és Málnási Gábort, mindketten nagyon segítőkészek és jó szakemberek szerintem.:)

2018. jan. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!