Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egyetemeken szoktak lenni...

Egyetemeken szoktak lenni olyan tanfolyamok amiken külsősök is részt vehetnek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen tanfolyamra gondolsz?
2018. jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy tanfolyam? Mire gondolsz? Nálunk nincsenek "tanfolyamok" az egyetemen, nemhogy külsősök számára, de az itteni hallgatók számára se nagyon...

Az előadások nyitottak, azokra mindenki beülhet állítólag. És sokszor tartanak az egyetemeken előadásokat, konferenciákat, szakmai programokat, amiket az egyetem szervez vagy a helyszínt ők biztosítják, de nem csak egyetemisták számára látogatható rendezvények.

2018. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Érdeklődő! A legjobb, ha az egyetemen érdeklődsz. Én külföldi egyetemre jártam, most is részt veszek továbbképzéseken. Ott minden kurzus, nyilvános, tehát be lehet ülni, ha vizsgázni is szeretne valaki, akkor pedig be kell fizetni egy bizonyos összeget,mint egyéni tanfolyamos/singolo corso látogatja az órákat és vizsgát is tehet. Mint feljebb már utaltam rá, ha nem akar vizsgázni valaki, akkor csak beül az órákra, jegyzetel és issza magába a tudást, csak nem lesz róla igazolása. Tehát az adott egyetemhez fordulj kérdéseddel, ahová szeretnél beülni egy-egy tanításra.
2018. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!