Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van olyan nyelviskola ami...

Van olyan nyelviskola ami nappalis?

Figyelt kérdés

Nappalin szeretnék angolt tanulni, tehát mondjuk 8-tól mondjuk 3-ig angolra járni. Van ilyen lehetőség?

Hallottatok már ilyet?


2010. jún. 9. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
általában az intenzív nyelvtanfolyamok az ilyen időbeosztásúak csak. vagy ha kimész külföldre nyelviskolába
2010. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Angliában az intenzív angol tanfolyam is csak 4 órás..

Nem hiszem hogy napi 8 órában megterhelik az embert idegen nyelvvel.Én még nem találkoztam olyan sulival ahol napi 8 órán keresztül csak nyelvet tanulsz..

Én intenzív angol tanfolyamra jártam Angliában ami 9-12 óráig tartott.(naponta) Ha lett volna több órás elhiheted,hogy oda mentem volna...de nincs.

2010. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazán én is csak hasra ütve gondoltam ilyen hosszúságú időre. :)

Nekem is bőven elég lenne 8-12ig kb. De az a lényeg, hogy nappalis tanuló legyek...Van-e ilyen nyelviskola?

2010. jún. 9. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nyelvet nem fogsz tudni nappali tagozatként elvégezni..Tanfolyamok vannak,de ezek nem nappali iskolák..

Nincs szerencséd.De ha annyira szeretnél nyelvet tanulni akkor miért fontos a nappali tagozat?

2010. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mert szakmám már van, de nyelvvizsgám nincs. Ahova szeretnék menni dolgozni oda kell a nyelvvizsga, de addig amíg nincs, nem vesznek fel dolgozni. Így nem kapok pénzt: sem árvaságit, sem pedig fizetést. Ezért kellene a "nappaliság", hogy árvaságit kapjak, és tanuljak angolt.

Kicsit zavaros, de azért remélem érthető...

2010. jún. 9. 12:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen érthető,de tényleg nincs olyan nappali iskola ahol csak nyelvet tanítanak..A tanfolyamok nem nappalisok,így támogatást nem fogsz kapni...
2010. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak intenzív nyelvtanfolyamok, leginkább nyáron, ahol minden nap jársz a nyelviskolába. Most épp időben vagy.

Vigyázz, mert napi 4 nyelvóra összesen 180 perc. Napi 5 órás nyelvtanfolyamról is hallottam már.

2010. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 13:36.nak

Ezt már korábban is megírták..nem ez volt a kérdés,hanem hogy nappali tagozatos diákként tudna-e valahol csak nyelvet tanulni..Nem..a tanfolyamok nem nappali tagozatosak,főleg nem a nyári tanfolyamok..

2010. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, sokszor még a 2 óra is sok.. :)

Én is intenzívre jelentkeztem, hó végén kezdem, 8-12-ig fog tartani, de előre félek tőle, mert elég soknak tűnik. bár, ez a jó benne, de biztos leterhel majd :)

2010. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már nem kérdés, de én voltam olyan intenziv nyelvtanfolyamon, ahol egy nap 8 órát tanultunk nyelvet, és vannak külföldön olyan nyelviskolák, ahol az intenzív nyelvtanfolyam napi 6-8 óra (pl. Máltán tuti, én csak napi 4 órát vettem, de sokan reggel 8-tól d.u. 3-4 ig voltak suliban)
2010. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!