Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Képezni szeretném magam az...

Képezni szeretném magam az informatika terén, mit javasoltok? Webfejlesztés, wegdesign

Figyelt kérdés

Tudtok bármiféle képzést amit hasznos lehet elvégezni (pl.Soter Line - webfejlesztés) amivel egy alap tudást szerzek?

A célom az, hogy majd megfelelő mennyiségű tudás után otthonról dolgozhassak, akár magamnak, akár alkalmazottként.

Szívesen készítenék weboldalakat és olyan dolgok érdekelnek ami még ehhez közel áll viszont nem tudom, hogy mivel kezdjek, egy nagyon minimális alaptudásom van, ezért gondoltam, hogy a következő lépés egy tanfolyam lenne.

Szívesen veszek bármilyen tanácsot, tippet, segítséget a témában.


Köszönettel: Z.



2018. márc. 12. 14:29
 1/7 caninalba válasza:

Én sem értek hozzá, de egy programozó ismerősöm ajánlotta ezeket a páromnak:

- c nyelv

- SAP programozás

- International Software Testing Qualifications Board (istqb)

2018. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 caninalba válasza:
Vannak még olyan cégek, akik saját maguk számára képeztetnek ki szakembereket. Gyakorlatias tudás, magas tandíj, viszont magas fizetés és sok esetben állásgarancia jellemzi ezeket a képzéseket. (Pl.: Codecool, GreenFox, Yellowroad, stb.)
2018. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 caninalba válasza:
2018. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

öhm.. megnéztem ezeket az oldalakat, és millión túliak a tandíjak, ráadásul intenzívek, tehát ez mellett már dolgozni nem tudnék, ergó fizetni sem, ezért gondolkodom a felnőttképzésen. Ráadásul ezek mind programozónak tanítanak, ami, öszintén, nem nagyon szeretnék lenni. Webfejlesztő, webdesigner kicsit mással foglalkozik nekem ez tetszik, csak nem tudom melyik végén kezdjem el, hogy vajon egy mezei képzéssel tudok-e tovább lépni stb.

2018. márc. 20. 07:20
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy ne csak egy linket tegyek be, és hogy jobban értsd, miről is van szó. Amit az alábbi linken látsz, annak döntő többségét a freecodecamp keretén belül csináltam. Ezek amolyan beadandók. Teljesen az alapoktól indul, saját tempóban haladhatsz, és teljesen ingyenes. A feladatok megoldásához azonban képesnek kell lenned önálló tanulásra, forráskeresésre stb. Sokat kell guglizni mire egy-egy ilyen projekt elkészül.


[link]

2018. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, átböngészem. :)
2018. márc. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!