Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Csigavér / Csigajogsi megbízha...

Caninalba kérdése:

Csigavér / Csigajogsi megbízható, jó oktató?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék jogosítványt szerezni és a Csigajogsinál nagyon jók az árak. Viszont sok rosszat hallottam az ottani oktatókról (üvöltöznek, ha vmi nem sikerül, elkávézzák az órákat, húzzák az időt hogy pótórákat kelljen venni, elvárják a kenőpénzt, stb.).

Szeretném, ha ajánlanátok nekem olyan oktatót a Csigánál, akire ez nem igaz. Akinél 30 óra alatt lehet teljesíteni az 580 km-t és nem kell zsebbe fizetni, hogy átmenjek a vizsgán. Remélem van ilyen, mert máshol nem igazán tudnám megfizetni a tanfolyamot...

Köszönöm!



2018. márc. 19. 23:28
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én a csigavérnél kezdtem el a jogosítványt csinálni és egy eszméletlenül rendes, aranyos és jófej oktatóm volt, Lambert Vilmos, akinél nemrégiben tettem le sikeres vizsgát egy Citroen C3-as kiskocsin avagy a Citrikén. Türelmes, lehet vele beszélgetni szinte bármiről, rugalmas, sosem ordibált velem, amikor esetlegesen valamit elszúrtam. Tényleg arra megy, hogy átadja azt a tudást, amire az életben szükséged lesz és a te érdekeidet nézi, nem a pótórákra megy. Nekem rengeteget segített és úgy gondolom, hogy megtanította mindazt amit kellett, sőt még többet is. :) Egyetlen egy alkalommal nem mentem úgy el órára, hogy "jaj már megint ki kell bírnom" vagy "utálom az egészet", hanem vártam. Gyorsan telt az idő, mert ugye jó társaságban gyorsan elröppennek a percek és nekem rengeteget segített az is, hogy végig beszélgettünk, mert egyszerűen nem tudtam az elején elképzelni, hogy hogyan tudok majd úgy vezetni, hogy valaki mellettem ül és rá is kell figyelni, de erre is felkészített. Én csak ajánlani tudom meleg szívvel mindenkinek!!

2018. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Mikor tanultál nála? Mennyire volt könnyű oktatóhoz jutni?
2018. jún. 11. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!