Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Dr. Béky László természetgyógy...

Dr. Béky László természetgyógyász tanfolyamának elvégzése után dolgozhatok természetgyógyászként?

Figyelt kérdés
Érdekelne, ha elvégzem az ott felsorolt 2 modult plusz a szakosítást, dolgozhatok-e hivatalosan a szakmában, illetve ki, hogyan lett természetgyógyász, így elsősorban az ő válaszaikra lennék kíváncsi.

2018. ápr. 4. 21:48
 1/2 anonim válasza:
Szia. Igen dolgozhatsz hivatalosan ha elvégzed a modulokat. Alkalmazottként nem igazán lehet elhelyezkedni ebben a szakmában,ezért érdemes saját vállalkozásban gondolkodni. Jelenleg Béky Lászlónál tanulok,természetgyógyászati alapmodulra járok,de még talpreflexológiát, fitoterápiát és bioenergetikát szeretnék tanulni nála. Számomra ő a leghitelesebb ebben a szakmában,nagyon szeretek nála tanulni még a Covidnak köszönhető bonyodalmak ellenére is. Masszőr vagyok de még nem volt elég bátorságom és megfelelő tudásom a saját vállalkozás elindításához,mellesleg nagyon szeretek gyógynövényeket gyűjtögetni,szárítgatni ezért gondoltam,hogy kitanulom ezt a szakmát. Remélem tudtam segíteni annak ellenére,hogy már régebben tetted fel a kérdést.
2021. jan. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

#1

Mennyi idot olel fel egy temreszetgyogyaszati kepzes Béky Lászlónal, illetve mennyibe kerul?

2022. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!